Oceny Volkswagen Golf VIII Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW od 2020

Volkswagen Golf VIII Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW od 2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VIII Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW od 2020

~JaroRS
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Wcześniej jeździłem Golfem IV, Leonem II, BMW 3 E90, Mazdą 3 i teraz Golfem VIII. Widać niesamowity postęp najnowszego Golfa względem wszystkich moich poprzednich samochodów. Teraz nie wróciłbym nawet do tylno-napędowego BMW 3 E90, bo VW jeździ się dużo przyjemniej na codzień. Jestem gadżeciarzem i uważam, że powinno odejść się w samochodach od wszelkiego rodzaju gałek i mechanicznych przełączników - mamy...
3,1
~WojciechM
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
nie kupujcie Golfa 8 !!! Wielka firma Volkswagen całkowicie pokpiła sprawę. Zbyt wcześnie wypuszczono na rynek samochód niedopracowany, a usterki elektroniki powodują, że nie powinien być dopuszczony do ruchu. Oprogramowanie samochodu już dwukrotnie było aktualizowane, niestety bez rezultatu. Eksploatacja samochodu jest wręcz niebezpieczna z punktu widzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jakiś niedowład firmy VW i serwisu sprawiają, że...
3,4
~krwcu
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
od zakupu przejechałem 100 000 km, samochód wygląda bardzo ładnie, jest wygodny jeśli chodzi o siedzenia, kierownice i przyspieszenie, całkiem przyzwoite spalanie jeśli jeździmy poniżej 120km/h na autostradzie, ale wiadomo to nie diesel, na tym można zakończyć chwalenie, z serwisem można powiedzieć jestem na ty, mógłbym tam nawet zamieszkać, ten system to tragedia dodatkowo niespodziewane usterki mechaniczne które co mnie intryguje występują...
~MJ
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Ogólnie bardzo poprawny samochód. Dużo miejsca, pojemny bagażnik, dobry komfort podróży, oszczędny ale wystarczająco mocny silnik. Oprogramowanie systemu infotainment potrafi być niestety na tyle uciążliwe, że niemożliwe jest przyznanie 5/5.
~mosfet
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Dziwne, że tyle tu hejtu na Golfa. Mam wrażenie, że większość komentujących nie miała dłuższej styczności z tym samochodem. Przed aktualizacją system faktycznie potrafi się przywiesić, teraz jest dobrze.
~Zbigniew
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Nie mam zastrzeżeń, brak problemów z elektroniką, chyba w końcu VW dopracował ten samochód. Choć długo im to zajęło, Golf 8 pojawił się w 2019 roku... Nie będę się rozpisywał. Po prostu jest to najlepszy samochód kompaktowy w klasie. Jeśli pojawią się jakieś problemy, napiszę.
~Rocker
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
System infotainment poprawiony. Aktualizacje sprawiły, że system się nie wiesza. W wersji R Line jest fantastycznie leżąca w dłoniach kierownica daje świetne odczucie jakości wykończenia (w szczególności w porównaniu do Leona, Octavii, Civica, Corolli). Świetna pozycja za kierownicą.
4,1
~mocomus
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Tablet na kolach z ekstra napędem i wyciszeniem z Fiata 126p. Specyficznie działający układ hamulcowy. Trzeba się przyzwyczaić do nierównego dozowania siły hamowania. Działa, to bardzo dziwnie jak nie w VW. Samochód bardzo nierówny. Z jednej strony świetny napęd z drugiej głośny podwoziowo, z nieliniowym hamulcem. Najpierw się zachwycasz, a później masz dosyć jazdy. Świerszcze w desce rozdzielczej umilają podróż.
~Piechoor90
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód, mówią, że Golf to król wsród kompaktów - ja potwierdzam. 8 generacją jeździ się fantastycznie. Nie mam mu nic do zarzucenia, spełnia moje oczekiwania.
~macintosh
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Jestem zadowolony, moim zdaniem solidny samochód jak na dzisiejsze czasy, konkurencja robi gorsze auta.
Volkswagen Golf VIII Hatchback