Lista ocen Volkswagen Golf VIII Variant (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~_MarSs_
Variant 1.5 TSI 150KM 110kW
Odklejające się plastyki na tylnej klapie w pierwszym roku. Rozciągnięte linki zmiany biegów. Wyłączający się ekran przy niskich temperaturach. Zawieszenie się ekranu w losowych momentach. Rozłączanie się telefonu. Dziwne komunikaty na zegarach typu "Asystent hamowania niedostępny", "Jedź środkiem pasa", "Przejmij kierownicę". To wszystko powoduje, że straciłem zaufanie do tego samochodu i zmieniam go po dwóch latach, a nie jak dotychczas po...
~Przemekbbk
Variant 1.5 eTSI 130KM 96kW
Moze to ja mnialem jakiegos pecha, ale co chwile mialem problemy , czy to z ukladniem kierowniczym czy z hamulcem recznym, czujniki parkowania raz dzialaja raz nie, system potrafi sie zawiesci na pare godzin, na ekranie powitalnym.
~Pablo
Variant 1.0 TSI 110KM 81kW
Pierdoły, elektronika non stop coś się dzieje, całe szczęście pierdoły po zgaszeniu i zamknięciu auta na 5 min się kasują.
~Piotr
Variant 2.0 TDI 150KM 110kW
Wsteczny źle wchodzi, szyby łatwo parują, czujniki aktywnego tempomaty łatwo się brudzą i nie można korzystać z ich funkcjonalności.
~Jacek
Variant 1.0 TSI 110KM 81kW
Poki co nic się nie dzieje, ale cały czas mam wrażenie ze ten plastik zacznie hałasować, tunel po stronie pasażera bardzo ruchliwy
~Rafał Zarzycki
Variant 1.5 TSI 130KM 96kW
Ciągłe awarię inforozrywki czynią samochód bezużytecznym i uciążliwym.
~SkazanynaGOLFA
Variant 2.0 TDI 150KM 110kW
Nie mam mowy o bezawaryjności. Jest bardzo źle, są ciągłe problemy
~ED
Variant 2.0 TDI 115KM 85kW
Dużo problemów z elektroniką da się jechać ale ciągle coś.
~Andrzej
Variant 1.0 TSI 110KM 81kW
Za krótko użytkowałem, nic się nie działo.
Volkswagen Golf VIII Variant