Lista ocen Volkswagen Golf VIII Variant (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~_MarSs_
Variant 1.5 TSI 150KM 110kW
Jednym słowem tragedia! Klasyczny przerost formy nad treścią. Praktycznie nie ma żadnych przycisków, które zwykle są na konsoli środkowej, więc po każdą bzdurę musisz kliknąć w ekran. To pierwszy samochód w moim życiu, który robi wszystko aby odwrócić uwagę kierowcy od drogi! Automatyczna klima szaleje, więc musisz patrzeć na ekran, żeby zmienić ustawienia. Pomimo czterech zestawów "inteligentnych" zegarów tylko jeden jest jakkolwiek...
~ED
Variant 2.0 TDI 115KM 85kW
Podłokietnik kierowcy nie ma pamięci pozycji, przez co za każdym razem korzystając ze schowka pod nim należy go ustawiać od nowa. Dodatkowo podłokietnik wchodzi w konflikt z gniazdem zapalniczki, co utrudnia użytkowanie jednego i drugiego! W aucie mało jest podręcznych schowków dla kierowcy. W bagażniku brak zagospodarowania miejsca nad kołem dojazdowym jest tam zmarnowane sporo miejsca szkoda że VW tak bardzo oszczędza.
~Andrzej
Variant 1.0 TSI 110KM 81kW
Świetna ja to u VW, wszystko pod ręką. Miał być mały minus za brak pokręteł od klimatyzacji i w ogóle, ale powiem szczerze szybko się przyzwyczaiłem do obsługi całego systemu, który działa bardzo fajnie i całkiem szybko, bez zacięć i zawieszeń. Całkiem przyzwoita nawigacja. Bagażnik olbrzymi, a jak złożymy siedzenia (cięgna w bagażniku) to już mała półciężarówka. Bardzo wygodne fotele.
~Pablo
Variant 1.0 TSI 110KM 81kW
Kierownica i guziki w niej oraz kierunki i wycieraczki ok, reszta to porażka. Fotele porażka, kręgosłup wysiada ,
~SkazanynaGOLFA
Variant 2.0 TDI 150KM 110kW
Bardzo słabo wygląda obsługa dotykowa wszystkiego. Jest to niewygodne, a co gorsza bardzo awaryjne. Tu jest dramat.
~Piotr
Variant 2.0 TDI 150KM 110kW
Nic nadzwyczajnego, komputer radia, wentylacji itd., potrafi się zawiesić na dłuższy moment
~Jacek
Variant 1.0 TSI 110KM 81kW
Chyba wolałem zwykła deskę, choć tu jest wszystko pod ręka, ale trzeba się przyzwyczaić
~Rafał Zarzycki
Variant 1.5 TSI 130KM 96kW
Przez ciągle awarie inforozrywki i zespołu zegarów trudno jest ja ocenić.
~BPolo
Variant 2.0 TDI 150KM 110kW
zła obsługa urządzeń pokładowych. Jeden wielki tablet często zawieszający się.
~AF
Variant 1.5 TSI 130KM 96kW
Mogby byc tak duzy jak passat
Volkswagen Golf VIII Variant