Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting (36)

~Ole-ole
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Ogólnie to fajne auto. Nazywane przez niektórych małym Passatem lub "dziadkowozem". Od większego brata niestety gorzej wykończone w środku, ale w wersji Highline i ze świetnym silnikiem CZDA mimo wszystko polecam. Jazda należy do przyjemności.
3,2
~Bart
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Na wstępie powiem tylko, że nie kupił bym to ponownie, bo wybrałbym Golfa 7 Variant. Nie znaczy to jednak że jestem z niego niezadowolony. Auto budzi mieszane uczucia. Z jednej strony duże i przestronne wnętrze (Jak na kompakt), z drugiej strony bardzo przestarzały, fatalne, twarde i skrzypiące materiały wykończeniowe, brzydka tapicerka. Widać gołym okiem, że auto produkowane w Mexyku. Golf 7 jest epokę nowocześniejszy, choć sprzedawane były...
~Ianek
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Z czystym sumieniem polecam (przynajmniej nowy, co będzie przy dłuższej eksploatacji? Pożyjemy zobaczymy) . Spokojnie może konkurować z większym Passatem. Ja jestem zadowolony i osobiście żałuję, że nowa jetta nie bedzie sprzedawana w Europie. (przynajmniej na razie).
~Przemo
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Kupując samochód do wyboru miałem Mazde 3 w sedanie, Skode Rapid oraz Octavie. Jestem bardzo zadowolony że wybór padł jednak na Jette. Fakt, samochód drogi w porównaniu do reszty ale różnice widać po wykończeniu i prowadzeniu. Wybrałem wersje Highline i w sumie dobrałem całe możliwe dodatkowe wyposażenie. Cennikowo 105 tysięcy jednak dostałem potężny rabat więc samochód wyszedł taniej niż konkurencja bez rabatów.
~Fryderyk B.
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Po "doświadczeniach" z BMW (a.k.a B.M.W.) jestem ostrożny w ocenie, niemniej daję wysoką notę, bo jak do tej pory auto dostarcza nam wiele radości. Szczegóły poniżęj - i wyjaśnienie, czemu 4 a nie 5.
~Paweł
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Mam auto od 2 tygodni ale już na początku chętnie się podzielę swoimi spostrzeżeniami. Bardzo fajne auto, duże, wygodne, pakowne i dobrze wykonane. Stylistyka - kwestia gustu, na pewno eleganckie zwłaszcza w wersji comfortline. Silnik mimo małej pojemności 1,2 w zupełności wystarcza do sprawnego poruszania auta przy naprawdę rozsądnym spalaniu. Moim zdaniem to auto które kupuje się z rozsądku, idealne dla 4 osobowej rodziny. Auto ma dodatkowo...
~marek_gransicki
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Samochód bardzo przyjemny, aż do przesady taki jak ma być, po niemiecku nudny i normalny. Dla mnie perfekcja w każdym calu, poza wykończeniem drzwi i bagażnika - jak w amerykańskim planie, garnitur od Armaniego, a portki z lumpexu. Wszystko co przed oczami eleganckie i na miarę ceny, wykładzina na drzwiach praktyczna ale trochę mniej estetyczna.
~Marek Architekt
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Na tle kilku posiadanych wcześniej pojazdów Jetta prezentuje się bardzo pozytywnie. Zaskakuje ilością miejsca w środku, bardzo dobrymi światłami, wyśmienitym zawieszeniem. Prowadzi się lekko i pewnie. Sprawia zawód szumem opon wyraźnie dochodzącym do wnętrza, ale można się przyzwyczaić więc nie jest to problem nie do przejścia.
3,7
~brdg83
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Na wstępie - jest to moje auto służbowe, przekazane do użytku na ok 4 lata. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, auto duże (jak na segment C), dużo miejsca w kabinie, przede wszystkim zaskoczyła mnie ilość miejsca na nogi z tyłu. Bardzo duży bagażnik, w zupełności wystarczający na rodzinne wakacje. Wchodzą w prawdzie do środka zawiasy pokrywy bagażnika, ale znacząco to nie przeszkadza. Linia zewnętrzna może się podobać, jest klasyczna i...

Volkswagen Jetta VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lukasz
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Auto jest super i pod kątem marek niemieckich vw poszedła w kierunku droższych producentów, już nie ma się wrażenia że kupiliśmy dobrą karoserie z dobrym silnikiem gdzie jedna cecha próbowała się przebić przez drugą. Teraz jest komfort bez zbędnych hałasów, silnik tdi nie informuje swoim hałasem że równiutko i cicho chodzi. Jak to na vw przystało wszystko jest po staremu ale bardziej rozbudowane z lepszą grafiką na cyferblacie.
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting