Lista ocen Volkswagen Lupo (90) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zolw
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
(Czytalem kilka postow w internecie na temat cen czesci do Lupo 3L i musze stwierdzic, ze niektorzy przesadzaja. Ceny czesci Lupo 3L nie odbiegaja od innych samochodow, z drobnymi wyjatkami np. polosie, przelaczniki skrzyni. W tej chwili mozna kupic wiele czesci z drugiej reki w bardzo przystepnych cenach. Oczywiscie czesci mechaniczne polecam tylko nowe, tragedii nie ma).Teraz na temat: urwalem wajche od otwierania fotela. Troche tandetne....
~pliz
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
Ciągle się coś psuje. Wymieniałem uchwyty szyby elektrycznej, wycieraczki, zaciski do elementów tapicerki, czujnik ABS. Urwała się linka od składania siedzenia, rozłaczył się przewód dostarczający do tylnej szyby płyn od spryskiwaczy, zatkał się tylni spryskiwacz, pękła membrana orgnialnego głośnika, przestał działać zamek w tylnich drzwiach, szyba elektryczna się zacinała, antena ciągle gubiła zasięg, progi drzwi wyrwały sie i przestały...
~Pablo
Hatchback 3d 1.4 TDI 75KM 55kW
przy silniku i układzie jezdnym standarowe przeglądy i wymiany i nic sie nie dzieje, pare uciązliwych usterek to układ elektryczny w el szybach który lubi sie psuc, z czasem równiez wyrabiją sie przełączniki, dosc czesto psuje sie czujnik swiateł cofania w skrzyni biegów, trzeba dbac o regulacje drzwi co jakis czas bo czasem ciezko sie otwierają (wada pojazdów 3 dzwiowych)
~Ptrrk
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Nie wiem czy w tym aucie to norma, ale ja juz wymienialem drugi raz zarowke z tylu. Najpierw od postojowek, a potem od kierunkowskazow. Nie wiem czy to wada fabryczna, ze tak szybko przepalaja sie zarowki, czy to problem z moim egzemplarzem.
~TREVOR
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
POSIADAM TEN SAMOCHÓD JAKO 3 WŁAŚCICIEL, ZAKUPIŁEM GDY MIAŁ 119 TYŚ , TERAZ MA 142 TYŚ I W TYM CZASIE NIE NAPRAWIAŁEM NIC POZA RZECZAMI TYPOWO EKSPLOATACYJNYMI JAK KLOCKI, ZAWIAS DO DRZWI /PRAWIE ODFRUNĘŁY Z WIATREM/, FILTRY, ITP.
~foxy7
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
wada fabryczna tj. rurka serwa chamulców(serwis ok 120 ...) klopot z klockami z przodu(nie zawsze odbijają) auto sprowadzone po babie...oji! ogólnie z cześciami kicha nawet w serwisie tzreba na wsztstko czekać!!!
~seagal
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Blokująca się szyba elektryczna, zepsuty przełącznik szyby, kapryśny centralny zamek z klucza. Wieszający się pływak baku - po zatankowaniu do pełna nieraz czekałem trzy dni aż przestanie straszyć księgowy.
~tusiex@gmail.com
Hatchback 3d 1.4 TDI 75KM 55kW
Lubią się palić bezpieczniki i żarówki. Plastik przy niskich obrotach troszkę hałasuje. No i hamulce trzeba mieć pod kontrolą... Ale po wymianie tylnych hamulców można szaleć- żylety :)
~xskarbek@tlen.pl
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
elektryka siada. po wymiane oleju nadal swieci kontrolka, co jakis czas zegar i licznik kilometrow sie zeruja. pare razy zdarzylo mi sie ze po zamkniecu samochodu alarm sam sie wlaczal.

Usterki Volkswagen Lupo

Volkswagen Lupo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michu
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
Zadnych uwag. Przejechalem jak na razie 15kkm i zadnych wiekszych problemow. Po prostu leje paliwo i naprzod. Oczywiscie musialem wymienic np. klocki hamulcowe czy olej, ale to sa normalne okresowe wymiany..