Lista ocen Volkswagen Lupo (93) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zolw
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Nawiew latem zupelnie wystarczajacy. 4 biegi wentylatora (4 nigdy nie uzywam, bo moze glowe urwac). Nie potrzeba klimatyzacji, w najgorszym razie mozna otworzyc okno. Zima zaczyna grzac jakies 20 sekund po uruchomieniu auta. Jeszcze nigdy nie zmarzlem w moim Lupo, nawet w najwieksze mrozy. Szyby przednia, boczne z przodu i tylna nigdy nie paruja. Czasami dluzej odparowuja boczne z tylu. Ogolnie nawiew swietny.
~Michu
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
Zima - perfekcja. Bardzo szybko sie nagrzewa, nadmuch na szybe - ogien! ;) Szkoda tylko ze nie ma klimatyzacji - latem jest juz mniej ciekawie... Aaaa... co ciekawe nie mialem jeszcze sytuacji, zeby zaparowaly mi szyby (mimo iz brakuje klimy!)
~PGN
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
bardzo wydajny system ogrzewania, mimo małego silnika, dość szybko się nagrzewa, nawiewu zimnego powietrza nie miałem okazji jeszcze sprawdzić ale bądźmy dobrej myśli, posiadam wersje Collego i zapewne brakować będzie troszkę latem klimatyzacji.
~Ptrrk
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Grzanie dziala bardzo szybko, w zadnym aucie ktorym jechalem srodek nie nagrzewal sie tak szybko jak w lupo. Na zime na pewno jest to bardzo duzy plus, NIe trzeba dlugo marznac zanim auto zacznie grzac czlowieka.
~Billy
Hatchback 3d 1.4 16V 75KM 55kW
Wentylacja działa poprawnie, klima również. Niestety z racji czarnego koloru samochodu trochę nie wyrabia z wychładzaniem go w mega upałach, ale jest to do przeżycia. Jak mniemam w innych kolorach działa to lepiej.
~pioset@orange.pl
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Nie mam klimy co mi odziwo w tym modelu nie przeszkadza. W zimie silnik nagrzewa się zadowalająco szybko co znacznie poprawia komfort jazdy. nie wiem jak sprawa wygląda w silnikach o większej pojemności.
~Lupo_WZY
Hatchback 3d 1.6 i 16V GTI 125KM 92kW
Grzeje jak wściekłe, klima też chłodzi niewielkie wnętrze z dużą skutecznością. Jeśli masz skórę masz też podgrzewane fotele z 5-stopniową regulacją. czasem trafia się szyberdach.
~herbu
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Klimatyzacji nie ma, ale za to są duże szyby, więc auto łatwo i szybko można przewietrzyć. Ogrzewanie za to działa idealnie - zimą już po kilometrze zaczyna być ciepło.
~lukszalony
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Silnik bardzo szybko się rozgrzewa, przez co w zimę szybko robi się ciepło. W lato, ze względu na brak klimatyzacji jest gorzej, ale sytuację ratuje składany dach
~xskarbek@tlen.pl
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
Bardzo szybko sie nagrzewa, pare kilometrow i w aucie jest cieplutko a szyby szybko odmarzaja, zwlaszcza tylnia 3 minuty i jest dobrze. chociaz wntylacja troche halasuje