Lista ocen Volkswagen Lupo 1.0 50KM 37kW 1998-2005 (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ptrrk
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Nie wiem czy w tym aucie to norma, ale ja juz wymienialem drugi raz zarowke z tylu. Najpierw od postojowek, a potem od kierunkowskazow. Nie wiem czy to wada fabryczna, ze tak szybko przepalaja sie zarowki, czy to problem z moim egzemplarzem.
~TREVOR
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
POSIADAM TEN SAMOCHÓD JAKO 3 WŁAŚCICIEL, ZAKUPIŁEM GDY MIAŁ 119 TYŚ , TERAZ MA 142 TYŚ I W TYM CZASIE NIE NAPRAWIAŁEM NIC POZA RZECZAMI TYPOWO EKSPLOATACYJNYMI JAK KLOCKI, ZAWIAS DO DRZWI /PRAWIE ODFRUNĘŁY Z WIATREM/, FILTRY, ITP.
~foxy7
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
wada fabryczna tj. rurka serwa chamulców(serwis ok 120 ...) klopot z klockami z przodu(nie zawsze odbijają) auto sprowadzone po babie...oji! ogólnie z cześciami kicha nawet w serwisie tzreba na wsztstko czekać!!!
~seagal
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Blokująca się szyba elektryczna, zepsuty przełącznik szyby, kapryśny centralny zamek z klucza. Wieszający się pływak baku - po zatankowaniu do pełna nieraz czekałem trzy dni aż przestanie straszyć księgowy.
~PGN
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Auto ma 35 tyś. przebiegu ... narazie miejmy nadziejie będzie spokój. Wężyk od pompy wspomagania był do wymiany przy zakupie już, pozatym normalne jak narazie rzeczy eksploatujące się
~vighter
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Praktycznie co pół roku konieczność wymiany łączników stabilizatorów. Ponadto dość często pojawiają stuki w zawieszeniu oraz hałasujące łożyska.
~edek but
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
jak w każdym aucie czasami cos wyskoczy,częsci do tej wersji są dosyc tanie i dostępne,cały silnik na allegro można kupic za ok 2tys zł,samochód dla studenta:)
~herbu
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Przez 3 lata odpadły wszystkie listwy boczne, zepsuła się cewka zapłonowa, przerdzewiał tłumik końcowy. To wszystko.
~Robert
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Brak usterek dotychczas. Poza check-enginem, który zapala się przy paliwie złej jakości. Przy następnym tankowaniu znika.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Lupo 1.0 50KM 37kW
6,9
~adam1222fi@o2.pl
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
W sumie jak na 9 lat to jest niezawony,jakieś pęknięcia plastików,korodyja styki od 3 swiatła stopu i niektore żarówki nie świeca