Lista ocen Volkswagen Lupo 1.0 50KM 37kW 1998-2005 (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Hmm, cena ciężka rzecz, za 1,0 w LPG dałem 4,5 tys zł, przy czym zadbany egzemplarz trafiłem. Na wejściu musiałem wymienić zbiornik gazu (10 lat - wyszła legalizacja) - 350 zł, listwa i rozdzielacz gazu także wymieniłem, koszt ok. 500 zł, rozrząd, płyny, hamulce przód, tył, coś tam w zawieszeniu, wycieraczki (tylna była zepsuta), przepustnice też musiałem wymienić, koszt 1 300 zł. Suma sumarum samochód 4 500 zł + gaz 850 zł, reszta 1 300 zł....
~pioset@orange.pl
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Moje \"gołe\" 1.0 z 2001 roku z przebiegiem 133 tys km bez żadnych bajerów typu klimatyzacja czy el. szyby kosztowało mnie 11 tysięcy zł. Czy dużo? No nie mało. w Tej cenie mogłem mieć Golfa IV w tym samym roczniku z nieco lepszym wyposażeniem. Jednak rynek wtórny dyktuję te cenę 3 czynnikami. 1 - Auta ekonomiczne zawsze są droższe 2 - cenę na wysokim poziomie utrzymuje solidność i niska awaryjność modelu 3 - W czasach gdy można było je...
~seagal
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Auto pełnoletnie kosztuje na rynku wtórnym relatywnie więcej niż np Polo z tego samego rocznika z podobnym wyposażeniem - pewnie dlatego że Lupo jest mniej pospolite albo po prostu inne. Nie jest jednak lepiej zrobione i oczekiwałbym więcej. Poza tym - elementy wnętrza - wszystko się wyciera i łamie, dużo rzeczy jest zrobionych na jeden montaż, jak trzeba rozebrać boczki żeby dostać się do mechanizmu szyb, trzeba najczęściej kleić od nowa...
~TREVOR
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
CENY UŻYWANYCH SĄ WSTOSUNKOWO WYSOKIE - JEST TO MAŁY VW - NIE JAKIŚ MAŁY PEUGEOCIK LUB SEACIK - , KTÓRY NIE BYŁ NIGDY SPRZEDAWANY W PL ZATEM KAŻDY DOLICZA KOSZTA SPROWADZENIA. JA KUPIŁEM AKURAT W BARDZO DOBREJ OKAZJI. MIMO ŻE UPŁYNĘŁO 2,5 ROKU, NAPEWNO JEST WART TYLE ILE ZA NIEGO ZAPŁACIŁEM.
~lukszalony
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Przy średniej cenie ok 4 tys. zł to dobry samochód, o ile jest w dobrym stanie. Mnie niestety trafił się zaniedbany egzemplarz, do którego dołożyłem w pierwsze pół roku kolejne 5 tys (w tym wymianą silnika), na szczęście od tego czasu (1,5 roku) już nic wielkiego się nie dzieje
~Adam
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Teraz kosztuje tyle co inne auta tej klasy, natomiast gdy był nowy był kilkukrotnie droższy, za jego cenę można było kupić golfa. O ile wtedy nie opłacało się to, to teraz za tę cenę nie dostaniemy tak dobrego samochodu z segmentu A z tamtych lat.
~Tomek
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Auto kupione za grosze a spełnia swoje zadanie bycia autem awaryjnym. Pomimo upływu lat nadal jest w pełni funkcjonalne i bezproblemowe.
~herbu
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Auto może nie jest najtańsze w swojej klasie, choć trzeba przyznać, że oferuje przyzwoitą jakość i właściwości transportowe za odpowiednią cenę.
~CiufaSpeedweyFan@wp.pl
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Roczne sprowadzilem z niemiec! Kosztowało mnie wporównaniu w tamtym czasie grosze!! 3lat się kulam nim i nie moge narzekać! Niezawodny!
~adam1222fi@o2.pl
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Za drogi,ale nikt nikogo nie zmusza do zakupu,sprzedam swojego 2000r.poj.1000ccm,przebieg 125tys.km cena 9500zł tel 607045581