Lista ocen Volkswagen Lupo 1.2 TDI 3L 61KM 45kW 1999-2005 (18) - Całokształt

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zolw
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Jestem bardzo zadowolony z mojego Lupo. Pomimo, ze przesiadlem sie do tak malego auta z Mercedesa 124, nie jestem rozczarowany. Zawsze uwazalem, ze Volkswagen jest przereklamowany, ale w tej chwili uwazam, ze jest to doskonale auto, szybkie, oszczedne, rzadko sie psuje i potrafi zaskoczyc, zarowno komfortem jak i iloscia miejsca w srodku. Szczegolnie podoba mi sie zuzycie paliwa i niezawodnosc silnikow, przy stosunkowo duzej mocy. Polecam Lupo...
~ELA
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Wszystkie negatywne opinie na temat tego samochodu to niestety prawda. Teraz nie da się nie kupić dobrego egzemplarza... Łudziłam się, że może moje Lupo nie podąży za schematem i nie zepsuje się na amen, niestety się myliłam. Korzystałam z samochodu pół roku, inwestując w międzyczasie w naprawy. Turbo się ciągle psuło, auto nie chciało niekiedy jechać więcej niż 90 km/h. Poza tym błędy w silniku i skrzyni, co dla mechanika stanowi często...
~Lasket , psychotrop@op.pl
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Ogólnie dla 2 osób bez dziecka jest to super samochodzik i na miasto i na trasy (bardzo wygosny). Ma jeden bardzo duży minus - ta wersja którą posiadam i tym wyposażeniem (nówka oczywiście) jest droższa nawet od podstawoej wersji VW Golfa - dlatego nie ma go w sprzedaży na polskim rynku - co za tym idzie bardzo duży problem z dostpnością nawet drobnych części i brak zamienników - no chyba że od audi A2 :-)). nawet od innych wersji lupo...
~krzykliwy@jahoo.pl
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
za cięzki przód, za lekki tył, na zime najlepiej włożyc do bagażnika worek ok 100g. lub troszke wiecej wtedy bedzie pewność ze przy zakręcie tył nie wyprzedzi przodu co w warunkach zimowych bez obciazenia jest szczegulnie latwe poza tyl brak klimy odczulem przy wczasach w chorwacji szybki zwawy gdy wracalem wykrecilem od 8.00 rano do 22.00 1070 km.
~wasyli@poczta.fm
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Straszliwie niskie zużycie paliwa rekompensuje wszystko,widziałem Lupo 1.2 tdi z przebiegiem 600tys i było w przyzwoitym stanie,polecam niemiecką strone z ogłoszeniami mobile.de zobaczcie jakie przebiegi robią te autka za zachodnią granicą,a gdy klęknie skrzynia biegów no to wypluje 2500zł z montażem za regenerowaną i na gwarancji
~tilky@poczta.fm
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Doskonałe autko do jazdy po mieście (zwłaszcza dla kobiet-automat). Na trasie jest czym wyprzedzać a zawieszenie zapewnia i bezpieczeństwo i wygodę. Rzadko spotykana wersja 3L co sprawia że niektóre części owszem są dostępne ale czasem trzeba dłużej czekać. wszystkie mankamenty rekompensują rzadkie wizyty na CPN!!!
~Damiano
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Lupo 3L to ciekawe auto. Ja mam swojego 6 m-cy i jeżdze nim dużo (nawet do 200km dziennie) i jestem bardzo zadowolony. Do doskonałe połączenie ekonomi i komfortu i dynamiki. Jesli chodzi o małe samochody a jezdziłem wieloma ten jest bezkonkurencyjny. Polecam
~Andrzej
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Bardzo ekonomiczne autko. Doskonale radzi sobie z jazdą na opale - 170kkm przebiegu bez usterek. Samochód tylko dla dwóch osób, a jeszcze lepiej dla jednej.
~teqila20@o2.pl
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
zalety:BARDZO ekonomiczny i na pozór dużo miejsca w srodku wady:czesty problem tych aut to mocowanie drzwi i skrzynia biegów jak zdązyłem się zorentować.
~mrcrazy
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
auto dawało przyjemność z jazdy, gdy jeździło. Potrafiło być nieprzewidywalne, nie dając wyjechać lub nie umożliwiając powrotu.