Lista ocen Volkswagen Lupo 1.2 TDI 3L 61KM 45kW 1999-2005 (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zolw
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Samochod swietnie trzyma sie drogi. Zawieszenie troche sztywne, ale to standard w Volkswagenach. Jak na razie nic nie wymienialem, a zrobilem nim ok 49.000 km, przy czym zawsze mam "pelny ladunek", czyli autko obciazone do granic mozliwosci. Nie stwierdzilem jeszcze zadnych problemow z zawieszeniem, a staram sie dbac o auto i wymieniam wszystko na biezaco.(Aktualizacja 20.07.2012: przebieg 177.000km Regeneracja przednich amortyzatorow z...
~wasyli@poczta.fm
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Auto kupiłem na gwintowanym zawieszeniu,które nie nadawało sie do ekspluatowania przezemnie więc wybrałem sie do zaprzyjaźnionego sklepu motoryzacyjnego i postanowiłem zainwestować w 4 nowe amorki i 4 nowe spręzynki plus dwa łożyska kół tylnych.Rachunek 1090zł więc moim zdaniem tragedii nie ma!!
~cOLLINS
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
PO WIEKSZYM PRZEBIEGU OK250TYS ŁĄCZNIKI DRĄZKA PADAJĄ SPRĘZYNY TYŁ ZAŁOZYŁEM OD POLO A RZOD PODNOISŁEM NA TULEJACCCH13MM NO I PRZY 180KM SŁABO SIĘ NIM STERUJE ALE FRAJDA JEST NIEZŁA JAK AMAROKA WYPRZEDZA ZA INNĄ KASE
~beniobenio
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Zawieszenie ok. Dość sztywne, dobrze trzyma sie drogi. Porównując do poprzedniego pojazdu SEAT AROSA 1.4 tdi zawieszenie jest lepsze!! Niedrogie w naprawie.
~mrcrazy
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
bez zarzutu. Dość twarde zawieszenie, charakterystyczne dla VW. Średnio komfortowe na wybojach, ale dobrze trzymające na zakrętach.
~Damiano
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Zawieszenie miękkie ale na naszych drogach to zaleta, nic nie puka, nic nie stuka. Na zakrętach podsterowny.
~Kapitan_Nemo
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Precyzyjny tylko jak na tak małe autko ma trochę za duży promień skrętu.
~b.filip.78@wp.pl
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
najlepiej sie czuje na rownych drogach ps moze i u nas takie beda
~Lasket , psychotrop@op.pl
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
trzyma się rewelacyjnie drogi, twardy, bardzo duża ładowność
~teqila20@o2.pl
Hatchback 3d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
mały promień skrętu,nieraz trzeba powtarzac skret