Ocena kierowcy - Volkswagen New Beetle Hatchback

rat, 19 lat temu
Rok produkcji 1999
Volkswagen New Beetle Hatchback 2.0 115KM 85kW od 1998 - Oceń swoje auto
Auto jest super!Prowadzi sie bajecznie no i wyglada bajecznie ale jest to moja opinia bo wiem ze znajda sie ludzie ktorym wyglad auta nie odpowiada.Goraco polecam!Znajomi moi ktorzy jezdzili juz wieloma autami byli naprawde pod wrazeniem po krotkiej jezdzie tym autem.
Silnik spisuje sie rewelacyjnie!Auto nie jest wielkie wiec 2.0 l robia swoje :)
Nic dodac nic ujac
Bajera!Auto jest wyposazone seryjnie we wszystkie systemy wspomagajace orz kontrolujace jazde wiec prowadzi sie super!
Moglaby byc troche lepsza ale nie jest zle.Jedyny mankament to to ze kokpit jest strasznie duzy i jadac mamy wrazenie ze auto jest bardzo wielkie co moze utrudniac parkowanie.Rzeczywistosc jest inna(przod jest krotki)
Super!
Super!Zreszta mam klime
Male auto ale wlasciwie nie takie male bo miejca dla kierowcy i pasezera jest wiele dlatego podroz tym autem to sama przyjemnosc pomimo tego ze jest to auto 3 drzwiowe
Bardzo cicho w wew jak i na zew
2.0 l potrzebuje troche paliwa w ogole jezdzac w miescie 10 l na 100 km a trasa 7 lub 8 na 100 km zalezy jak kto jezdzi.
Auto jest drogie zarowno nowe jak i uzywane ale warte uwagi i kupna
Auto ma juz kilka lat wiec jest kilka drobiazgow ktore nawalily ale sa to tylko drobiazgi bez ktorych auto spelnia swoja role
Brak!
Volkswagen New Beetle Hatchback