Lista ocen Volkswagen Passat CC (35) - Ergonomia

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Apollo
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Fotele kubełkowe, trzymają właściwie, wszystko przemyślane. No, ale co ja będę się tu rozpisywał, Niemcy są narodem bardzo praktycznym i tak właśnie wszytko to \"gra\" jak należy.A bagażnik to potęga, z zewnątrz tego nie widać ale po otwarciu klapy zdumienie (pozytywne).
~Passat CC
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Ogolnie ok. Troche dziwaczny tempomat ale moze to kwestia przyzwyczajenia. Wole tempomaty w kierownicy. Jednak inne przyciski dobrze dostepne. Multum opcji powoduje, ze trzeba sie obyc aby szybko dzialac ale tak jest z kazdym, dobrze rozwinietym urzadzeniem:)
~dj_trax@onet.pl
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Dla mnie bez zarzutu - jedynie fotele mogłyby być nieco lepiej wyprofilowane. Ale dostęp do wszystkich urządzeń i funkcji logiczny i łatwy - za to lubię ten samochód - nawet przy 200 km/h i wyprzedzaniu można sięgnać nie odwracając wzroku. Klasa VW!
~Sebastian
Coupe 3.6 V6 300KM 221kW
Wszystko pod ręką jak to w autach vw. Przeszkadza mi tylko przycisk hamulca ręcznego umiejscowiony z lewej strony deski rozdzielczej. Wolałbym mieć go przy wybieraku skrzyni biegów. Roczniki 2011 już tak mają.
~Janek
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Wszystko w niemieckim porządku. Jest trochę nudno ale przynajmniej wszystko ogarnięte. Wyświetlacz nawigacji mógłby być trochę wyżej żeby nie odwracać zbytnio wzroku od drogi. Ogólnie szału nie ma.
~moniek
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Wsiadanie do auta uciazliwe dla starszych ludzi. We wnętrzu wszystko spasowane, pod ręką i fotele sportowe super wygodne. Nie polecam skóry, chyba ze wentylowaną bo siedzi sie w kubelku i w lecie mocno poci.
~arturjasion
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
ergonomia prawie doskonała .. radio z nawigacją jest za nisko ! a uchwyty na kubki zbyt blisko drążka zmiany biegów brak większych schowków w drzwiach
~kierowca
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
bez zarzutu, jednak gdy przy moimwzorście usiadłem z tyłu ( mam 190) dodtykałem głową sufitu, ale nie po to kupowałem aby jezdzić z tyłu
~Tomek
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Super wygodne fotele. Mam tkanine i w żadnym wypadku nie zamienię na śliską skórę. Świetnie trzymają w zakrętach. Niemal jak kubełki sparco :)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat CC
6,2
9,1
~artur z torunia
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
prawie bez zastrzeżeń mankamentem jest nisko umieszczone radio wyświetlacz powinien być wyżej na wysokości przynajmniej nawiewów ,