Lista ocen Volkswagen Passat CC (40) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artur z torunia
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
wszystko działa perfekcyjnie , trzeba pamiętać o kontroli czynnika w układzie i regularnej wymianie oleju w układzie klimatyzacji wydłuża to znacząco żywotność sprężarki , warto sprawdzić jakość płynu chłodzącego może to zaoszczędzić niespodzianek zimą .
~Damian D.
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Climatronic działa bez zarzutu, obsługa jest intuicyjna, a silnik rozgrzewa się wystarczająco szybko. Polecam ogrzewane fotele, dysze spryskiwaczy i lusterka - doskonale się sprawdzają.
~paweł_gurski
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Idealnie jest dużo poziomów zróżnicowania. Auto grzeje jak i chłodzi bardzo szybko i z dużą skutecznością. Nie czuć żadnych dziwnych zapachów co się zdarza dość często w innych autach.
~Janek
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Samochód grzeje się dobrze nawet przy -20, klimatyzacja też działa bardzo dobrze, ja posiadam wersję prostą jednostrefową i nigdy nie narzekałem. Obieg zamknięty też bez zarzutu.
~hakis
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
W poprzednim passacie bylo dobrze - w tym jest doskonale :) Wieje na wszystkie strony, jedyne czego nie mam w wyposazeniu to wentylowanych siedzen, ale to i tak zbedne.
~pmorgala
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Klima dwustrefowa z nawiewem na tylne siedzenia. Fotele podgrzewane, ponoć są również wentylowane które jeden z użytkowników mi bardzo zachwalał.
~Sebastian
Coupe 3.6 V6 300KM 221kW
Instalacja grzeje i chłodzi błyskawicznie. Na wielki plus też grzane i wentylowane fotele. Zima i w upały przy pełnej skórze niezastapiony element.
~Marek Lewczuk Lublin
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
miałem problem z kompresorem klimatyzacji, ale korzystając z "dobrej woli VW", został wymieniony mimo, że po gwarancji bez kosztów z mojej strony.
~dj_trax@onet.pl
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Czy latem czy zimą to wydajność wentylacji jest według mnie bardzo dobra. Być może tylna szyba mogłaby nieco szybciej tajać, ale to szczegół.

Volkswagen Passat CC – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Nic specjalnego, konkurencja jest półkę wyżej. Środkowe nawiewy czołowe w górnej części deski rozdzielczej mają za małą regulację!