Lista ocen Volkswagen Passat CC (44) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomcar4@o2.pl
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Jeśli chodzi o przestrzeń dla kierowcy to gdy pierwszy raz wsiadłam do CC(wcześniej jeżdźiłam AUDI)stwierdziłam kurczę jak mało miejsca ale po kilku dniach idzie sie zaklimatyzować...ale nie mogą powiedzieć tego samego osoby siedzace z tyłu...a zwłaszcza wysocy panowie;);)Niestety prócz tego że sa tylko dwa miejsca to jeszczę sufit jest zdecydowanie za nisko obsadzony...ale z zewnątrz wyglada to rewelacyjnie wiec cos kosztem czegoś;)
~Tomek
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
jeżdżę na oponach Continental 18" i jest tragedia, bardzo głośno w środku powyżej 80 km/h, wszystkie hałasy z opon słychać w kabinie, szumy powietrza powyżej wspomnianej prędkości. A przy 140 km/h nie wyobrażam sobie pokonania odległości 1000 km, głowa pęka. Poprzednie auto miałem na 19" kolach i było o niebo lepiej.
~Marcin Poznań
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Nie do wiary, porównywalnie do Merca, Bmw, Jaguara ale nie do Lexusa. Jak na VW, to wielkie pozytywne zaskoczenie. Nawet powyżej 160km/h opływające powietrze nie \"gwiżdże\" jak w zwykłym Passacie. UWAGA, przy 220km/h można rozmawiać nie krzycząc.
~Sebastian
Coupe 3.6 V6 300KM 221kW
Przy płynnej jeździe do 120 bardzo cicho i znośnie. Powyżej już gorzej. Przy przyspieszeniu wyrażnie słychać silnik i mruczące wydechy ale jak dla mnie to na plus. Kupiłem mocne auto żeby było szybkie i pięknie brzmialo.
~Urzeczony
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Przy normalnej jeździe do 160 km/h auta w środku praktycznie w środku nie słychać. Pomijam opony (R18/235/40), które normalnie trochę \"szumią\". Natomiast przy agresywniejszym operowaniu pedałem gazu słychać super dźwięk turbo.
~paweu
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Jest dobrze. Silnika prawie nie słychać, zawieszenia również. Jedynie szum powietrza przy prędkościach autostradowych jest słyszalny. Miałem jazy próbne min. Citroenem C5 i tu było jednak lepiej (podwójne szyby).
~Damian D.
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Nic nie klekocze, przy wyższych prędkościach słychać tylko szum powietrza i opon. Odgłosy zewnętrzne lepiej wyciszone niż odgłosy układu jezdnego. Na nierównościach go słychać. Miłośnikom Lexusa może się to nie podobać.
~Apollo
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Cicho jak się patrzy, a pamiętać należy, że nie ma ramek w oknach i złośliwi komentują że deszcz słychać jak pada. No to powiem, że to błedna diagnoza bo auto jest bardzodobrze wyciszone.
~Janek
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Wyciszenie jest na dobrym poziomie. Silnika na wolnych obrotach nie słychać, zawieszenie też zbytnio nie daje o sobie znać. Jak na standard vw jest dobrze.

Volkswagen Passat CC – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~arturjasion
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
diesel VW jest hałaśliwy na postoju w czasie jazdy jest OK , niebagatelne znaczenie mają opony wybierajcie te z niskim współczynnikiem decybeli