Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi (139) - Ergonomia

Na liście zabraknie 276 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Herbu
Kombi 1.8 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu. Po przesiadce z nowocześniejszego auta trzeba się przyzwyczaić do sterowania światłani itp umieszczonymi pod dużymi (co jest dużym plusem) przełącznikami na desce rozdzielczej. Wszystkie wskaźniki idealnie widoczne. Fotele o dużym zakresie regulacji. Do tego lampki nad tylnymi drzwiami, dwie z przody i jedna w bagażniku. Szyberdach elektryczny, lusterka i szyby również. Bagażnik również spory, o regularnych...
~czarny1999
Kombi 1.8 90KM 66kW
nic dodac nic ujac, mam u siebie przedluzane siedzonka - takie ani za twarde, ani za miekie, a wyprofilowane tak ze robiac trase Polska - Anglia (5x) nigdy nie zabolala mnie ..... (no wiadomo na czym sie siedzi). wszystko jest na swoim miejscu, ubsluga nawiewow, radia, swiatel staje sie po 100km instynktowna. zadnych problemow - jedyne do czego sie musialem przyzwyczaic to wlacznik awaryjnych na kolumnie kierownicy - ale jak najbardziej udany...
~Wilczyński Paweł Starachowice
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jak na tą masę jest ok. Dla jednych palą dużo dla drugich mało. Ja powiem tylko tyle , że w lato 2006 zatankowałe Passacika do pełna(mam zbiornik 44Litrowy) wyjechałem z Radomia i jadąc 100/120 km/h Dojechałem do Elbląga , gdzie dolałem za 10zł. i dojechałem z zapasem gazu do Gdańska gdzie miałem urlop. Wiosek z tego ,że wyjazd ze starachowic do dańska wyniusł mnie nie całe 80 zł. Aż trudno w to uwierzyć ale to prawda.
~Arek M
Kombi 1.8 90KM 66kW
Nissan Rulez. No bo kto umieszcza włącznik świateł awaryjnych na kolumnie kierownicy?! Nie ma kontrolki włączonych świateł, że o kontorlce otwartych drzwi nie wspomnę. Kiepskie zegary. W Nissanie można odczytać prędkośc z dokładnością co do kilometra. Na plus: regulacja pochlenia zagłówków i wysoko umieszczone radio- tego brakuje w moim Sunnym
~www
Kombi 2.0 115KM 85kW
Wszystko na miejscu , trafiłem na bogatszą wersje niestety w VW ciężko z takimi , ja mam ostatni wypust jedynego bezawaryjnego Passata jakim jest B3 , mam klime , dwie poduchy , ABS, elektryke , lakier perłe itd.... Nie żałowałem jak kupowałem i za to kupiłem kompletny ,bez braków ,uszkodzeń itd. jak większość sprowadzonych aut.
~Skala
Kombi 1.8 90KM 66kW
wszystko na swoim miejscu, siedzenie kierowcy regulowane w 3 pozycjach: odleglosc od kierownicy, wysokosc siedziska oraz kat pochylenia oparcia; brakuje jednak regulacji wybrzuszenia oparcia ale to przeciez nienajmlodsze auto. W sumie biorac pod uwage ze mam problemy z plecami to i tak jezdzi sie b wygodnie.
~rekord5
Kombi 1.8 90KM 66kW
Gdy mamy fotel z pełną reguacją,i środkowy podłokietnik, można sobie dopasować odpowiednią pozycję za kierownicą,szkoda że nie ma możiwości jej regulowania.Po prawej super,z tyłu miejsca do oporu ,ale siedzi się dziwnie,zwłaszcza na siedzeniu niedzielonym.
~herbu
Kombi 1.8 90KM 66kW
Wszystko pod ręką i na swoim miejscu. Przycisków i pokręteł bardzo niewiele, bo i wyposażenie raczej mizerne. Za to każdy element na swoim miejscu, łatwo dostępny i dający się obsługiwać nawet w rękawicach i po omacku. Tak powinno to wyglądać i każdym aucie.
~Kabee
Kombi 1.8 90KM 66kW
Pokrętła nawiewów, radio, klakson - OK. Awaryjne na kolumnie kierownicy - tragedia. Włączanie (i wyłączanie) tylnej wycieraczki - tragedia. Długo się przyzwyczajałem do guziora włącznika świateł. Poza tym zupełnie przeciętnie.

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Irek
Kombi 1.8 90KM 66kW
jeżeli hodzi o deske to tragedia stara czarna smutna ale rozmieszczenie nie sprawia mi problemówprzejżyste i w miare wygodne mało showków fotele mam do wymiany bo się porozdzierały i czuć sprężyny ale były nawet wygodne
Volkswagen Passat B3 Kombi