Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi (214) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 201 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~herbu
Kombi 1.8 90KM 66kW
Tu Passat jest nie do pobicia. Ilość miejsca na tylnej kanapie szokuje. Bez problemów można założyć nogę na nogę i to w normalnym położeniu przednich foteli. Po ich przesunięciu do przodu to chyba i koszykarz mógłby rozprostować nogi na tylnej kanapie. Z przodu jest przestronnie, choć już nie tak jak z tyłu. Na szerokość również jest przyzwoicie - 3 osoby na tylnej kanapie nie powinny narzekać. Bagażnik może nieco rozczarować, bo jest dość...
~ŁukaszBP
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Pod względem przestronności Passat 1988-1996 jest klasą sam dla siebie ,no może poza BMW serii 7L. Z przodu jest b.dużo przestrzeni podobnie jak w wielu samochodach , ale za to ilości miejsca z tyłu konkurencji mogą tylko pozazdrościć . Na tylnej kanapie można założyć nogę na nogę. Bagażnik b.duży.Po złożeniu oparcia można przewozić bardzo długie przedmioty (ok.1,5m3 przestrzeni). W 5 osób jest komfortowo , w 6 trochę mniej, ale da radę-...
~TBA_VR6
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Chyba największy atut Passatów 35i. Ilość miejsca szczególnie z tyłu np na kolana w kombi to po prostu mistrzostwo. Mając odsunięty przedni fotel na maksa gdzie ja mający 187cm wzrostu facet nie mam tak daleko odsuniętego fotela (a lubię jeździć bardziej na leżąco) z tyłu siądzie osoba tego samego wzrostu co ja i nie dotknie oparcia fotela z tyłu kolanami.. Bagażnik czy przestrzeń z przodu także zasługują na najwyższą ocenę..
~Karol
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
miejsca jest na komfortową podróż 5 osób i sporo bagaży super autko jaki i w trase i do miasta chociaż troche duzy jest :( powiem tyle... autko ma 19 lat.... stary dziadzi można rzec no ale.. kocham to autko i gdy wprowadzono mnie w błąd i powiedziano ze ropa zdrożeje o 140 % too szukałem przez chwilke takiego samiuskiego passata tyle ze benz+lpg powiem tyle.. każdy swoj towar chwali ale.. naprawde zadowolony jestem z niego
~czarny1999
Kombi 1.8 90KM 66kW
mimo latek i dosc leciwej konstrukcji - autko 13to - na ten moment - letnie. nie ma proglemu ze znalezieniem sobie miejsca i pozycji do jazdy. na tylnym siedzeniu nawet trzy na dlugiej trasie nie odczuwaja dyskomfortu. jestem wysoki wiec siedzenie mam daleko odsuniete a jeszcze nigdy nikt siedzacy za mna nie poprosil abym przesunal fotel do przodu - to chyba mowi samo za siebie
~Herbu
Kombi 1.8 90KM 66kW
Z przodu miejsca bardzo dużo. Z tyłu jeszcze wiecej. Nawet przy maksymalnie odsuniętych fotelach przednich siedzący z tyłu, o ile nie są olbrzymami, mogą spokojnie wyprostować nogi. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Bagażnik również spory, a nawet bardzo duży. Ogólnie samochód przy średniej wielkości zewnętrznej jest w środku niesamowicie ogromny.
~Marcin
Kombi 1.6 72KM 53kW
Duży plus tego auta, miejsca na nogi,nad głową pod dostatkiem,składane kanapy zwiększają znacznie przestrzeń bagażową która jest niemała (woziłem nawet drzwi mieszkaniowe,meble).Twarde ale nie męczące fotele,wręcz przeciwnie wole takie na dalsze przejazdy niż francuskie poduchy kto jeździł laguną 1 ten wie o co chodzi.
~mario 29 espańol
Kombi 1.8 107KM 79kW
jesli chodzi o ilosc miejsca dla pasarzerow i kierowcy to tu powinno byc przewidziane dla passata inna skala bo 5 gwiazdsek to zaledwie polowa ja mu daje 10 gwiazdek .po przesunieciu przednich foteli maxymalnie do tylu pasarzerowie tylnej kanapy maja jeszcze mase miejsca.jak dlamnie to fenomenalnie .
~marcinb4
Kombi 1.8 90KM 66kW
REWELACJA!!! Nigdy się nie spodziewałem tyle miejsca w kombi... Największe zaskoczenie to miejsce na nogi dla pasażerów z tylnej kanapy... Nawet w Renaulcie Scenicu jest mniej, choć to minivan... Trudno się będzie pożegnać z Paskiem - nigdzie nie znajdziesz takiej przestrzeni...
~sony1969@wp.pl
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Bardzo wygodny. Z tyłu siedzenia lekko wyżej niż z przodu. Tak wygodnych foteli (na mój kręgosłup) nie spotkałem w żadnym innym aucie. Trzymanie boczne doskonałe,a pod kręgosłupem świetnie.Po 2500km nie czułem żadnego zmęczenia od foteli.
Volkswagen Passat B3 Kombi