Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi (168) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 247 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kabee
Kombi 1.8 90KM 66kW
Zadbane egzemplarze kosztują bardzo dużo. Ciężko kupić dobrego passata b3 ponieważ one są już najczęściej zajeżdżone. Zbyt ubogie wyposażenie. Trzeszczące plastiki. Wysoką cenę rekompensuje fakt, że jeśli auto nie było mocno bite to blachy są bardzo wytrzymałe, a zawieszenie wytrzymuje nasze polskie drogi. Sumarycznie - zupełnie przeciętnie.
~TBA_VR6
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Kupiłem go za całe 4500zł. Jest to cena śmieszna jeśli wezmę pod uwagę wyposażenie auta, stan blacharki, przestronność nadwozia tym bardziej, że na rynku wtórnym za tą cenę jest wiele gówien. Myślę, że w pewien sposób to już klasyk dzięki silnikowi.. Znaleźć ładną B3-kę w VR6 z dobrym wyposażeniem naprawdę nie jest łatwo..
~Pasek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Ja zapłaciłem niemało - teraz są dużo tańsze, ale TRZEBA BARDZO UWAŻAĆ NA AUTA SPROWADZANE!!!! - nie kupujcie na własną rękę bez konsultacji z zaprzyjaźnionym mechanikiem i KONIECZNIE zróbcie diagnostykę podwozia sprawdzając, czy auto jest "proste", bo kolega kupił Opla i na prostej i suchej drodze przy 70km/h obróciło go 4 razy!!!
~Wilczyński Paweł Starachowice
Kombi 1.8 90KM 66kW
Troche za dużo trzeba zapłacić przy zakupie VOLKSWAGENA ale potem się nie dokłada do niego tak dużo i tak często jak do samochodów produkcji np. francuskiej lub włoskie. Tu trzeba poprosyu zapłacić za jakość , która w czasie pużniejszej eksploatacji napewno zaprocentuje pozytywnie.
~Skala
Kombi 1.8 90KM 66kW
mnie koszowal 9000 + 1000 rejestracja i 2000 instalacja gazowa, koledzy pokupowali auta mniejsze (ople astry, corsy) i wydali mniej na poczatku a pozniej dolozyli te roznice naprawiajac powazne usterki. Poza tym pali im prawie tyle samo no i duzo mniej miesca i mniejsze osiagi...
~ŁukaszBP
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Passaty trzymaja cenę pod warunkiem że są zadbane. Zniszczone egzemplarze można kupić za kilka tysięcy , ale nie polecam zakupu wyeksploatowanych aut sprzed 90r. które jeździły długo w Polsce . Warto poszukać dobrego diesla koniecznie ze wspomaganiem w rozsądnej cenie (do.10 tys).
~Piotr
Kombi 1.8 90KM 66kW
Passat jest owiany sławą \"trwałości\": to czeste też uwagi moich znajomych na wieść zakupu tego modelu. I kiedy slysze takie pozytywne uwagi na tema tego modelu to nie żałuje tego zakupu, mimo to ze pozbylem sie mlodszego i tanszego samochodu...
~Arek M
Kombi 1.8 90KM 66kW
Za podobną sumę kupiłbym o wiele lepszego pod każdym względem N-14 1.6 90KM. Bagażnik o pojemności 1600l czyli o 100 więcej niż Passat. Bardzo mocny, elastyczny silnik o podobnym spalaniu. Po za tym Bardziej dopracowane i komfortowe wnetrze
~zięba-jedrzejów
Kombi 1.8 90KM 66kW
vw trzyma cenę.oczywiście za zadbany egzemplarz trzeba sporo zapłacić ale za to odwdzięczy się bezawaryjnościa i niskimi kosztami utrzymania.polecam to autko każdemu kto szuka dobrego auta do codziennej jazdy nie tracącego dużo na wartości.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3 Kombi
7,4
9,6
9,5
~macios
Kombi 1.8 90KM 66kW
jakosc wykonania autka na 6 zadne inne auta współczesne nie dozyja 23-24 lat bo juz sie nie stawia na jakosc tylko na ilość.Autko tanie dla dosłownie wszystkich.Dobrze utrzymane egzemplaze mozna kupic z 1992 roku juz za 1300zł
Volkswagen Passat B3 Kombi