Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi (164) - Widoczność

Na liście zabraknie 251 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRZYSZTOF
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Duże szyby dają odpowiednią widoczność. Gdyby nie niski przód auta- widoczność była by doskonała. Jestem wysoki, ale i tak pomimo tego muszę mocno wychylać się do przodu przy wjeździe do garażu, aby nie zahaczyć rogiem zderzaka prawego boku garażu.
~Marcin
Kombi 1.6 72KM 53kW
Bardzo dobre lusterka,niezbyt długa maska,dobrze nachylone szyby sprawiają że środek w czasie upałów się tak nie nagrzewa,na minus można ocenić trochę za słabe reflektory,pomagaja troche lepsze zarówki,ale bez przesady.
~ŁukaszBP
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Super. Mam regulację wysokości fotela kierowcy więc niezależnie od wzrostu kierowcy widoczność idealna do przodu i do tyłu . Parkuję na centymetry , mimo,że kombi.Jest bardzo poręczny. Widocznośc dużo lepsza niż w Audi 80B3.
~herbu
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto dość kwadratowe, posiada duże przeszklone powierzchnie, więc widoczność w każdym kierunku jest wzorowa. Zarówno tył jak i przód można wyczuć idealnie i parkować nim dosłownie na centymetry.
~Mike
Kombi 2.0 115KM 85kW
Posiadam wersje Kombi i widocznosc jest znakomita. Szyby powierzchni boiska piłkarskiego otaczają nas z każdej strony a lusterka również nie pozostawiaja nic do zyczenia. kolejny plus :D
~TBA_VR6
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Tutaj nie trzeba chyba nic komentować - auto z lat 90-tych bez żadnych fajerwerków stylistycznych. Klasyczna linia kombi Volkswagena zapewnia dzięki temu perfekcyjną widoczność..
~Herbu
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto fantastycznie przeszklone, o tradycyjnych kształtach, dlatego dokładnie widać gdzie się ono zaczyna a gdzie kończy. Lusterka wsteczne (wraz z wewnętrznym) idealnej wielkości.
~Mariusz Romnicki
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobra do przodu i na boki, jednak do tylu (kombi) przeciętna. Najgorzej jest przy podjeżdżaniu tyłem pod mur lub płot. Do gabarytów trzeba się przyzwyczaić. Lusterka są dobre.
~www
Kombi 2.0 115KM 85kW
Bez zastrzeżeń , a jak ktoś narzeka ze kombi i nic nie widzi niech idzie do okulisty lub nauczy sie jeżdzić ,od cofania są lusterka boczne
~czarny1999
Kombi 1.8 90KM 66kW
wystarczy spojrzec na autko - cala masa szyb - nawet w wersji kombi nie ma problemow z cofaniem i nie trzeba opierac sie jedynie na lusterkach
Volkswagen Passat B3 Kombi