Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi (184) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 231 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czarny1999
Kombi 1.8 90KM 66kW
ogolnie wszystko w pozadku, silnik jak juz wspominalem pracuje w ciszy, na trasie tez jakos specjalnie nie akcentuje swojej obecnosci. co do plastykow to sa dobrej jakosci nie trzeszcza, a od momentu wyjazdu z polski (wiadomo czemu) tylna roleta tez nie skrzypi. przy 120-140km/h jedzie sie naprawde komfortowo i nie dociera zbyt duzo szmerow i szumow z zewnatrz. przy wiekszych predkosciach slychac juz znacznie wiecej - ale nie jest to jeszcze...
~Herbu
Kombi 1.8 90KM 66kW
Do 120 km/h jest cichutko. Zero stuków, puków, trzasków. Deska rozdzielcza mimo lat nie wydaje żadnych dźwięków, roleta bagażnika też milczy. Powyżej 120 km/h zaczyna być słyszalny silnik, oraz opływające powietrze. Jednak dopóki nie mamy w Polsce sieci autostrad, nie ma co narzekać na chałas przy wyższych prędkościach, bo bardzo żadko je osiągamy.
~sznajder51@wp.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
masakra jak jade 20 km/h jest super w miare wzrostu prędkości hałas zwiększa się do 110km/h idzie wytrzymać powyżej jast zbyt głośno nadrabiam to radiem a mam gamme starego kaseciaka przynajmniej nikt nie narobi szkód wybijając szybke po co komu taki sprzęt nikt nie kupi także śpie spokojnie poza tym radyjko polecam super radzi sobie w terenie
~TBA_VR6
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Wyciszenie naprawdę dobre.. Nie ma tutaj maksa z tego względu, że mogło by być trochę lepiej.. Sam motor jest wyciszony niemalże perfekcyjnie na seryjnej puszcze filtra powietrza ale dźwięki toczenia kół i np oporu jakie stawiają lusterka trochę drażnią przy wyłączonym radiu. Ogólnie przy 160-180 jest dobrze :)
~Karol
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
w srodku wyciszenie jest naprawde niezłe :) slychać silnik niezbyt głośno.. tyle ile potrzeba... jak to sie mowi.. lecz zewnątrz gdy kompel podjechał primerą 2,0 d to myslałem... w porównaniu z moim ze ów nissan to benzyniak :( no ale.. japońce to calkiem inna technologia.. czego chceć :( u mnie passat ma 4 z dużym plusem :)
~Marcin
Kombi 1.6 72KM 53kW
Mogło być lepsze,ale w sumie w tych latach nie wyciszali tak aut,idzie przywyknąć gdy na polskich dziurach trzeszczy tylna roleta bagaźnika.Zmorą są wyjące,kwiczące pompy wody,ciężko o orginał,są ale niezbyt tanie(największa wada vw -zamienniki=wycie pomp wody).Poza tym silnik,jego wydech pracują cicho.
~Janek P.
Kombi 1.6 75KM 55kW
Na początku było dobrze, ale latka robią swoje, nieraz coś tam zaskrzypi, zwłaszcza tylna klapa. Generalnie na dobrych nawierzchniach jest ok. , ale na dziurach słychać tylną klapę (luzy na zamknięciu, ale znalazłem na to sposób, wystarczy odkręcić ograniczniki i klapa lepiej dolega)
~sony1969@wp.pl
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Auto z tym silnikiem jest bardzo ciche.W końcu to VR6. Nie wiem jak reszta w dieslu, lub w 4-cylindrówkach.Mam sportowe amory,i miałem opony na profilu 50.Strasznie twardy,i głośny ale za to kapitalnie 3ma się drogi mimo,że to kombi.
~gumbas5
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
+ podczas jazdy silnika prawie nie słychać + zawieszenie nie przenosi dźwięków swojej pracy - na wolnych obrotach niestety klekocze dość głośno - szumy powietrza opływającego samochód - trzaski plastików w tylnej części (kombi)
~Skala
Kombi 1.8 90KM 66kW
u mnie szumi powyzej 110 , do 100 to nie slychac ze jedzie. Co wiecej szum nie powstaje od silnika czy ukladu jesdnego tylko od oplywu powietrza, mysle ze winny jest szyber dach - zreszta zepsuty (mam zamiar go wyciszyc)
Volkswagen Passat B3 Kombi