Lista ocen Volkswagen Passat B3 Sedan (67) - Ergonomia

Na liście zabraknie 231 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksandra
Sedan 1.6 72KM 53kW
Co tu dużo mówić. Moje auto to golas, ale ma światła haha i zabity szyberdach. Na pewno wielkim plusem są świetne, wygodne fotele, jakich w nowych autach jeszcze nie znalazłam. Mogę jechać 16-18h i nie drętwieją mi nogi ani tyłek nie boli. Dobry dostęp do przełącznika wycieraczek, świateł. Głupotą jest jednak umieszczenie włącznika świateł awaryjnych na kolumnie kierownicy- dziękować można więc jedynie kierunkowskazami (raz w jedną, raz w...
~EaserVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Jest z grubsza w porządku, chociaż irytują niektóre rozwiązania na desce rozdzielczej. Jednym z nich jest przygłupie umieszczenie "za" kierownicą przycisku świateł awaryjnych. Kto często wyprzedza i dziękuje za ułatwianie tego manewru wie, jak to potrzebne... Nieudanych rzeczy nie ma zbyt wiele. Co wiecej- nalezy je rozpatrywać indywidualnie. Rażących niedociagnięć nie ma.Zdecydowanie:)
~Don_Suchy
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Brak. Auto bylo projektowane w latach 80tych. Najbardziej razi brak uchwytów na napoje. Można co prawda otworzyć schowek i postawić napoje na wyznaczonych tam miejscach, ale ja nie ufam w tej materii niemcom. Bo ich Ch***we uchwyty nie działają. I tyle. Jedyne co zostaje to butelka napoju. Z korkiem oczywiście
~czys
Sedan 1.8 75KM 55kW
Bez rewelacji, ale wszystko pod ręką i tam gdzie trzeba, łatwo się przyzwyczaić. Z pozoru toporne niemieckie auto, ale prowadzi i obsługuje się intuicyjnie. Fotele wygodne (przeszkadza trochę brak pełnej reulacji przednich foteli w uboższych wersjach), miejsca z przoy i z tyłu aż nadto.
~\\\\\\ Wolverine ///
Sedan 2.0 115KM 85kW
To był pierwszy samochód jakim jeździłem bo najpierw miał ojciec, ale dzięki jego rozmiarom, teraz nie ma dla mnie jakichkolwiek trudności w parkowaniu chociażby, lub w zapanowaniu nad wozem przy dużych prędkościach, a potrafi je osiągnąć
~Passat 2.0 z 1993r
Sedan 2.0 115KM 85kW
17.12.2004-mam go od wczoraj 28.12-jutro pierwsza trasa na gazie... 11.02.2005-no i pali 12l gazu - jezda w zasadzie po mieście.Jestem zadowolony to przecież motor 2.0l 06.04.2005-są pierwsze efekty ocieplenia klimatu 10,3 LPG/100km
~Karol
Sedan 2.0 115KM 85kW
Materiały użyte we wnętrzu są dobre oprócz... materiału użytego do oklejenia dachu. Zawsze się odlepia i niczym nie można przykleić- wizyta u taapicera.Ergonomia na wysokim poziomie- łatwość i prostota obsługi.
~Krzychu
Sedan 1.8 90KM 66kW
Kierowca ma wszystko pod ręką, może tylko za duża kierownica, której nie mogę regulować. Brak wspomagania - dla mnie (choć fizolem nie jestem) żaden problem, trochę wysiłku nie zaszkodzi ;-)
~Piotrek
Sedan 1.8 90KM 66kW
klasa sama w sobie... wszystko pod ręką... i z dobrych materiałów. szkoda że ogrzewanie szyby i halogeny nie mają swojej kontrolki przy liczniku.. łatwo zapomnieć wyłączyć
~docxent
Sedan 1.8 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu. Duże, wygodne schowki w drzwiach kierowcy i pasażera. We Fiacie Grande Punto bądź Kii Rio jest na tym polu duużo gorzej :)
Volkswagen Passat B3 Sedan