Lista ocen Volkswagen Passat B3 Sedan (74) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 224 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wajhman
Sedan 2.0 115KM 85kW
jezeli sie dba o silnik to przejezdza sie nim setki tysiecy kilometrów, osobiscie widzialem kiedys passata z przebiegiem 530 000 ale to byl VR6 i jezdzil, bylo to jakies 6 lat temu... ciekawe ile jeszcze wytrzymal... moze jeszcze jezdzi. takie przebiegi sa rzadko spotykanie przy kupnie, wiadomo dlaczego, zmiana stanu licznika elektronicznego z 430 000 na 220 000 kosztowala mnie 200zl polecam autko, tylko przy kupnie trzeba zwracac uwage na...
~Passat 2.0 z 1993r
Sedan 2.0 115KM 85kW
Co mogę tutaj powiedzieć?.....hmm?Jak na ten rocznik to gościu życzy sobie dość sporo, ale jak sam się przyznał, gdy zobaczył ją nawet się nie zastanawiał z jej przywozem do Polski-rewelacja.Ja zresztą odniosłem takie same wrażenie.A więc przyznaję przepłacam jakieś 2tyś zł, ale gostek gada, że nie spuści z ceny, tj. 14.5 tyś zł.Cóż jego prawo a ja się napaliłem i nic na to nie poradzę.Ciekawe czy podjąłem rozsądnie decyzje o kupnie mam tu na...
~\\\\\\ Wolverine ///
Sedan 2.0 115KM 85kW
Jest to mój pierwszy samochód, ale zachorowałem na niego przez ojca, który sprawił sobie takiego 4 lata wcześniej i on tak samo jak ja byliśmy zachwyceni jego niezawodnością i potencjałem w stosunku do ceny za tzw. psie grosze ;) mimo, że było mnie stać na 2 razy droższy samochód ja wybrałem B3 w benzynie z silnikiem 2.0 i wyboru nie żałuję !
~NIGDY WIECEJ PASSATA!!!
Sedan 2.0 115KM 85kW
nawet bardzo przeciętnie ludzie chcą kupę kasy nie wiadomo tak naprawdę za co????? jeżeli nie potrzebujecie kombi poważnie radzę rozejrzeć się za oplem vectrą jest tańsza i moim subiektywnym zdaniem po prostu lepsza i przytulniejsza w środku, ma tylko problem z blachami. Jeżeli już polecam wersję z silnikiem 1.8 90 km jest o niebo lepsza od tego
~hobbysta 2005
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Jeżeli przejchał ponad 200000km i dalej zachwyca to czy można coś jeszcze dodać.Mój egzemplarz nie posiada żadnych bajerów - wszystko jest manualne i chyba w tym wszystkim o to chodzi. Kolega jeżdzi 3 letnim passatem i ciągle coś nie domaga. A w moim wszystko ok. Ale jest warunek- zawsze, wszelkie nawet drobne naprawy, wykonuje ten sam mechanik.
~czys
Sedan 1.8 75KM 55kW
Dobre auto, chociaż przy zakupie ceny są stosunkowo wysokie, a stan nienajlepszy, niemal każdy VW wymaga pewnych nakładów, gdyż większość użytkowników jest przekonana o niezniszczalności aut tej marki i przekracza wszelkie zdroworozsądkowe progi zużycia elementów. W przypadku naprawdę dobrych i zadbanych egzemplarzy - można spokojnie dać "dobry"
~ts30
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
tak dużego,ekonomicznego i taniego w utrzymaniu samochodu nie kupisz taniej.ciężko znaleść dobry,niezajeżdżony egzemplarz.ale jak się znajdzie to i tak najdroższe i w pięknym stanie kosztują tyle co gnijący Matiz z wszystkim do remontu.
~docxent
Sedan 1.8 90KM 66kW
Uważam, że mając kilka tys. PLN - nie będąc wybrednym odnośnie wieku auta - śmiało można kupować - byle tylko trafić na dobry egzemplarz... a takie kosztują już prawie 5-cio cyfrowe kwoty :)
~Zakrza170@interia.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Tani a ogromny i praktyczny części dostępne wszystkie i na każdym kroku osobiście bardzo zadowolony jestem z tego autka i gorąco polecam wszystkim którym rodzina się powiększa hehehe Pozdrawiam
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3 Sedan
8,2
9,5
~Piotrek
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jak go kupowałem to nic za tą cenę nie dało rady kupić równie fajnego... teraz gdy wszystkie auta są takie tanie... to radze dobrze się zastanowić czy nie ma nic lepszego za tą cenę...
Volkswagen Passat B3 Sedan