Lista ocen Volkswagen Passat B3 Sedan (92) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Don_Suchy
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Słabo. Powyżej 100 jest głośno. Powyżej 120 jest bardzo głośno. Powyżej 140 jest potworny huk. Powyżej 160 odpływasz z hałasu. Najszybciej jechałem trochę ponad 180 (oczywiście po niemieckiej aŁtoban:) <- tak jak wszyscy redaktorzy , którzy testują nowe auta pod względem maksymalnej prędkości). Wtedy nie słyszysz nic. Naprawdę nic.
~Piotrek
Sedan 1.8 90KM 66kW
dziwie się że w komentarzach innych użytkowników nic nie ma o skrzypiącym wnętrzu.... koszmar... każda część wnętrza skrzypi i trzeszczy... oszaleć idzie... mała nierówność na jedni, a ma się wrażenie że samochód się rozpada... Silnik słychać wyraźnie, ale dźwięk przyjemny...
~EaserVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
W dieslu do 2500obr/min jest spokój i napradę przyzwoicie, jak na tą klasę i wiek samochodu. Powyżej 140km/h juz słychac silnik, ale to powietrze robi 3/4 odgłosów. ogólnie nie jest źle
~\\\\\\ Wolverine ///
Sedan 2.0 115KM 85kW
W moim egzemplarzu akurat jest jedna uszkodzona uszczelka od drzwi kierowcy, ale daje to o sobie znać tylko wtedy kiedy jadę po mokrej ulicy i słyszę lekki szum jezdni to wszystko ;)
~ziomek pomorskie
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
to jedyny - tego wozu ponad 120 km jest zbyt głośny te roczniki osiągają większą prędkość jednak jazda wtedy nie jest przyjemna chodzi mi o przeniesienie chałasu do kabiny
~Tomasz
Sedan 1.6 TD 80KM 59kW
Cichutko w brew pozorom co do aerodynamiki nie można mieć zastrzeżeń, na wysokich obrotach zaczyna sie troche wydzierać, ale to disel, poprostu mówi mi że tego nie lubi
~AAAAAAA
Sedan 2.0 115KM 85kW
Na wolnych obrotach to nie slychac silnika... Do 140 na lenich oponach cicho, pozniej juz slychac oplywajace powietrze ;) przy 195 to... 90-120 wogolnie nie slychac ze sie jedzie :D
~Passat 2.0 z 1993r
Sedan 2.0 115KM 85kW
pierwsze wrażenie po jeździe testowej OKI Dla mnie super... choć ciut za głośno po 130km ale część winy ponoszą zimówki choć to nie jest typowy hałas lecz "pomruk" silnika.
~Krzychu
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jeżdziłem kiedyś dieslami (Kadett i Vectra) - było głośno. W passacie jest cicho. A hałas zaczyna przeszkadzać powyżej 120-130. Rzadko przekraczam 110 km/h więc nie widzę problemu.
~docxent
Sedan 1.8 90KM 66kW
Przy dużych prędkościach - średnio :) Przy spokojnej jeździe - można bez problemu rozmawiać :) Silnika na wolnych obrotach... prawie nie było słychać :)
Volkswagen Passat B3 Sedan