Lista ocen Volkswagen Passat B4 (122) - Ergonomia

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maca
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak to w VW wszystko pod ręką. Nie mam gdzie tego opisać, więc napisze to tutaj. Nie rozumiem, nie jestem w stanie pojąć co za debil wymyślał podświetlanie konsoli środkowej to raz. Druga sprawa materiały. Jeżeli chodzi o podświetlanie to jest tragedia. Wcześniej miałem Hondę z 92r (miodzio autko) to w tamtym autku miałem wszystko jak na dłoni podświetlane na biało, przełączniki na konsoli środkowej były idealnie widoczne w nocy. Tutaj to......
~JOCKER_LZ
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
wszystko na swoim miejscu w B3 jak i w B4, przełączniki, sterowanie, bardzo dużo schowków i poręczny środkowy tunel - jest gdzie położyć CB-radio nie trzeba wiercić dziur w konsoli, a jak ktoś nie pali to można wyjąć popielniczkę i jest ładna półeczka - miejsce dla pilota do sterowania audio w aucie, lub na telefon - wygodnie i pod ręką
~SUPER_MARIO
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
to to naprawde rewelacja . mam 2metry wzrostu i to jest jedyny osobowy w którym po odsunieciu fotela do tyłu i położenia go na płasko śpie z wyprostowanymi nogami . A jak byłem z 2 kolegami w Niemczech na 4 dniowej wycieczce to wszyscy stwierdzili zgodnie po paru nocach ze nie ma mu równych . nawet a6 nie jest tak przestronna
~Karol
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Wszystko jak należy. Wszystko w zasięgu ręki. Świetnie. Nawet włącznik świateł awaryjnych na kolumnie kierownicy wydaje się być tam gdzie powinien. Bardoz dobrze rozwiązane sterowanie nawiewem i ogrzewaniem. Brakuje tylko schowka na rękawiczki, w jego miejscu jest poduszka dla pasażera.
~Karol
~jarek1209
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli chodzi o rozmieszczenie podstawowych elementów wykorzystywanych podczas jazdy, jest ok. Zupełnie do kitu jest ze schowkami. Jeśli w aucie jest klima i dwie poduszki, to przed pasażerem nie ma żadnego schowka. Pozostają tylko kieszenie w drzwiach i w środkowej części deski rozdzielcaj.
~Karol (karolbonski@o2.pl)
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Jak to passat, wszystko pod ręką. Wielki plus za... zwykły elektroniczny zegarek, umieszczony przed oczami kierowcy. Niewygodnie umieszczony włącznik świateł awaryjnych (za kierownicą), ale można się przyzwyczaić. Wszystkie inne włączniki umieszczone intuicyjnie.
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Rozmieszczenie przełączników bez zastrzeżeń, podobnie z widocznością zegarów. Gorzej jest z siedzeniami. Jak dla mnie nie są zbyt wygodne jeśli chodzi o dalsze podróże. Może po prostu regulacja nie pasuje do mojego wzrostu.
~laksen
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj trochę narzekam, pomimo tego że wszystko na swoim miejscu i proste w obsłudze to w zamian za poduszke dla pasażera z przodu straciłem zamykany schowek, pozostały tylko w drzwiach i pod radiem, a to stanowczo za mało.

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jabollo
Kombi 1.6 100KM 74kW
Deska wygląda trochę jakby była ciosana siekierą, jednak wszystko jest na swoim miejscu sięgamy intuicyjnie, przyczepić się można tylko do podłokietnika, który jest nie wiadomo dla kogo.