Lista ocen Volkswagen Passat B4 (185) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mp9790@op.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ideał. Tak to można określić w jednym słowie. Siedzenia szerokie, mogłyby lepiej trzymać w zakrętach, ale najlepszą cechą tego auta jest ilość miejsca, szczególnie na tylnej kanapie. Byłem w szoku jak to auto zobaczyłem po raz pierwszy, a obecnie mam problemy, aby ktoś jechał z przodu. :P Każdy woli tylne miejsca, bo są mega wygodne. :) Niestety nie znajdziemy już chyba tak idealnego auta pod tym względem...
~boghusz@op.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Rewelacja. Jeździłem mnóstwem samochodów i muszę przyznać, że jeśli chodzi o przestrzeń dla kierowcy i pasażerów, to trudno o podobne auto. 4 osoby mają dużo miejsca, nawet, gdy z przodu siedzi rosły kierowca. Jeżdżę teraz volvo v70 I i miejsca jest odrobinę mniej. Laguna II, escort, bmw5 e34/e39 - w tych miejsca jest mniej. Porównywalnie jest w superbie i audi a6 c4.
~MrQspy
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Rzadko jeżdżę z tyłu, ale moi znajomi nie narzekają, a i ja sam kiedy miałem okazję jechać z tyłu też nie narzekałem, można spokojnie wygodnie usiąść. Miejsca jest baaardzo dużo. Z przodu również, pasażer nie ma problemu z wyprostowaniem nóg (chyba, że ma 2 metry :D), kierowca również nie ma prawa narzekać, więcej miejsca to chyba tylko w tirach :)
~nostalgik
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
OCH TA PRZESTRZEŃ !!! JAK JA TĘSKNIĘ ZA TOBĄ!!! Jeździłem później Omegą kombi Brrrrr (gorszego auta nie miałem 2.5 TDS - palił 12 l po mieście a droższa w utrzymaniu jest chyba tylko żona) co dziwne to w Omedze jest dramatycznie mniej miejsca na nogi z tyłu (większy bagażnik ale płaski) mimo, że to auto prawie 5 metrowe.
~Marian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jesli chodzi o miejsce z przeodu i z tylu jest to pierwsze auto w ktorym ja moge siedziec z przeodu (do konca odsuniete siedzienie) a moj ojciec z tylu za mna (oboje jestemy wysocy) jest naprawde sporo miejsca na nogi a auto jest wysokie miesci bez problemu osoby ok 195cm wzrostu bez obawy ze beda uderzac glowa w dach : )
~Jan
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca, więcej niż w konkurencyjnych autach. Nawet przy maksymalnie odsuniętym fotelu z przodu, z tyłu wygodnie może siedzieć osoba o wzroście 190 cm. Bagażnik raczej płytki ale po zdjęciu rolety można pakować po dach. Spokojnie mieści się 5 osób wraz z gratami na 10dniowy wyjazd pod namioty.
~Karol (karolbonski@o2.pl)
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
To, obok kosztów utrzymania, największy plus passata. Wakacyjne wyjazdy to żaden problem. Mieści się śmiało 5 osób i mnóstwo bagażu. Bagażnik chyba największy w swojej klasie (i bardzo ustawny), a przestrzeń z tyłu jak w limuzynie klasy wyższej. Duuuzy plus za rozkładane i dzielone tylne fotele.
~GUMIŚ
Kombi 1.8 90KM 66kW
TUTAJ PASEK NIE MA ZBYT WIELU KONKURENTÓW,ZWLASZCZA MIEJSCE Z TYLU,Z PRZODU BARDZO DUZO MIEJSCA,FAJNIE I SZEROKO,Z TYLU TAK SAMO,STRASZNIE DUZO MIEJSCA NANOGI,NAWET PO ODSUNIECIU FOTELA PRZEDNIEGO DO PRZODU JEST O.K. DUZY BAGAZNIK,ALE KONKURENCJA MA TROCHE WIECEJ WLASNIE KOSZTEM MIEJSCA Z TYLU.
~Radar, radar@plusnet.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Miejsca jest po prostu mnóstwo, dodatkowo pełna regulacja obu przednich foteli wraz z podparciem lędźwi (wersja Freeway). Z tyłu pasażerowie mają jeszcze więcej miejsca niż z przodu - szczególnie na nogi. Niestety na dłuższych trasach całość psuje dość pionowa pozycja siedząca na tylnej kanapie.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B4
6,4
11,4
10,6
~Maraszek
Kombi 1.8 90KM 66kW
Nie trzeba wiele pisać. Każdy wie, że Passat to bardzo szerokie i wygodne auto nawet z tyłu. Mam kombi, to i bagażnik bez problemu zmieści wózek oraz bagaże. Schowki w licznych miejscach także i w bagażniku pozwalają wygodnie podróżować.