Lista ocen Volkswagen Passat B4 (166) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 193 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JOCKER_LZ
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
idealnie, zawieszenie twarde sztywne wchodzi w zakręty jak po szynach do 160km/h, chociaż przy ok 200km/h potrafi czasem wynieść tył auta nie dosłownie, ale czuć jak zaczyna uciekać; w BMW tego nie ma czy jedzie się 160 czy 220km/h jest napęd na tył i tylna oś bardziej dociska do podłoża - bardzo precyzyjnie się prowadzi na prostych i w zakrętach; także VR-ce daje 5 -
~GUMIŚ
Kombi 1.8 90KM 66kW
MYSLE,ZE BARDZO DOBRZE,SAMOCHOD TWARDY,MALO SIE PRZECHYLA NA ZAKRETACH,NIE MA PRAKTYCZNIE ZNACZENIA,CZY SAMOCHOD OBCIAZONY CZ NIE,PROWADZI SIE SWIETNIE,WAZNE JEST TEZ TO ZE ZAWIECHA Z PRZODU JEST BARDZO TRWALA,PRAKTYCZNIE BEZAWARYJANA,NATOMIAST Z TYLU JEST JAKAS CHYBA BELKA,NAWET NIE WIEM BO NIC TAM SIE NIE DZIALO,NATOMIAST PRZEGUB LEWY ZMIENIALEM 2 RAZY
~posiadacz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
z zawieszenia nie jestem zadowolony. przod jako tako sie trzyma, ale z tyłu caly czas cos sie tlucze, na naprawy wydalem juz troche kasy i nic, teraz juz nic nie robie- efekt jest taki sam. trwalosc a w zasadzie jej brak to na pewno wina polskich autostrad. ponad to mimo nowych gazowych sachs´ow na zakretach potrafi sie dosc mocno wychylic
~mar001
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
jezeli układ jezdny jest zadbany to naprawdę jest ok. Niestety po tylu latach te auta sa tak zjezdzone ze gwarantuje wam, ze wiekszość z nowych nabywców bedzie klać, a remont calego zawieszenia czyli przywrócenia go do normlnego stanu kosztuje nie mało...radze ten element baaardzooo dobrze sprawdzic przed zakupem.
~horizon@vp.pl
Kombi 2.8 VR6 174KM 128kW
Jak dla człowieka który jeździł mercedesem w124, jest przeciętnie. Jednak w momencie gdy przesiadam się do passata prosto z Laguny pierwszej generacji, albo Peugeota 405 - od razu czuję że jestem w solidnym, o niebo bardziej dopracowanym samochodzie który się dobrze prowadzi. Kwestią jest: czym wcześniej jeździłeś?
~misiek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Doskonałe zawieszenie! Świetnie radzi sobie na \"polskich drogach\". Kupiłm moje autko z przebiegiem 200 000km i było idealnie ale po dwóch latach jazdy po naszych dziurawych drogach przyszedł czas na wymiane amortyzatorów. Jestem przekonany że gdyby auto jezdziło w swojej ojczyżnie to do dziś wymiana nie była by potrzebna.
~robert213@poczta.fm
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
VW OGÓLNIE MAJĄ DOSYĆ TWARDE ZAWIESZENIE,A CO ZA TYM IDZIE NIE BOJĄ SIE CIĘŻKICH ŁADUNKÓW,JA MAM SWOJEGO PASKA W KOMBII I CZĘSTO TO AUTO ROBI JAKO DOSTAWCZE,JEDYNĄ WADĄ JEST PRZEDNIE ZAWIESZENIE,I TO NIE Z BŁEDU VW TYLKO NASZYCH DRÓG,LUBI SIE WYBIJAĆ,ALE CZEŚCI SĄ DOSYĆ TANIE I JEST ICH WSZĘDZIE ZATRZESIENIE
~Wajkiki
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Co do układu jezdnego nie ma żadnych zastrzeżeń Autko prowadzi sie naprawde rewelacyjnie i pomimo iz wydawać by sie mogło ze prowadzenie (nie małego przecież auta) przyspażać może problemów to jest zupełnie odwrotnie a parkowanie to czysta przyjemnosć Wspomaganko jest poprostu rewelacyjne
~radek231
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
hmhm dam 4 bo jak dla mnie mimo wszystko seryjne zawieszenie trochę za miękkie ale to może byc tylko moja opinia . A tak to porwadzi się pewnie , kilka razy miałem sytuację awaryjną poślizg np i auto nie zawiodło, po za tym na śniegu i lodzie super kombiaczek bokiem lata;)
~Krzysiek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
najtańszy układ jaki istnieje , proste zawieszenia , łożysko tył to wydatek 25 zł , tarcze hamulcowe przód to 80zł szt. . części wszędzie dostępne . Kultura pracy zawieszenia, jak u VW twardo , średnio komfortowo , ale bezawaryjnie. Plastiki zaczynają trzeszczeć .