Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi (24) - Karoseria

Na liście zabraknie 917 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LG
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Rdza na nadkolach jest spowodowana gąbką nad plastikową osłoną. Namaka przez co nadkola szybko rdzewieją. Jeśli twój pasek ma jeszcze całe nadkole szybko ją zdemontuj. Na klapę pod szybą nie ma wytłumaczenia po prostu rdzewieje. Ale jedno ognisko na 15 letnie auto to i tak dobry wynik
~Corrigan
Kombi 2.0 TDI 136KM 100kW
Dość długi i szeroki. Cała karoseria bardzo mi się podoba. Nie zaobserwowałem szczególnych ognisk korozji. Jedyna korozja to wystąpiła mi na miejscach w które zahaczył inny samochód ale te części szybko są wymieniane.
~ErGie
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Kilka rysek, brak rdzy, nawet na błotnikach i klapie z tyłu czysto. Widać metalizowanie nawet bez użycia wody. Lakier twardy, ciężko go zarysować. Solidnie zabezpieczone nadwozie. Mocna strona niewątpliwie.
~Piciu
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Passat B5 w kombiaczku i wszystko jasne. Przestrzeń, wygoda. I co ważne - nie rdzewieje, jeśli nie było grzebane i byle jak naprawiane.
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
To samo co pisałam rok temu: https://www.autocentrum.pl/oceny/volkswagen/passat/b5/kombi/silnik-diesla-1.9-tdi-130km-1999-2005/ocena-kierowcy-i223518/
~Piotr
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Kombi bardzo obszerny, sporo miejsca. Spokojnie przewiozłem lodówkę o wysokości 1,70 m przy złożonych siedzeniach tylnych. I co ważne karoseria nie rdzewieje.
~GrzegorzPPP
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Po 20 latach gdzieś tam rdza zaczyna wychodzić. Przednie błotniki i o dziwo dach. A auto jest bezwypadkowe. Spód jak nowy!
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
W niektórych miejscach (głównie w tych ozdobnikach srebrnych na zderzaku) widać niewielki zaczątek korozji.
~Uit Nederland
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Karoseria na 4 bo zauważyłem ze stoi woda przy relingach i może zbierać się w nakładach na progi.
Volkswagen Passat B5 Kombi