Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi (440) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 501 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
rewelacyjny silnik i spalanie przy tej masie samochodu,auto wygodne,pojemne,za ta kasę super.to mój trzeci pasek (2001 4motion 1.9tdi,2003automat1.9tdi)i muszę stwierdzić że ci którzy narzekają na awaryjność passatów B5 musieli po prostu kupić "okazje" bez książek i dokumentacji serwisowej(faktury,tuv)i ich cuda mają zamiast 160 tyś(ich licznik tyle wskazuje)tak naprawdę przebiegi 400-500tyś km,więc maja prawo się psuć.jeśli chcesz kupić dobre...
~dariusz.stepien@electrolux.com
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
To w końcu TDI, więc ciszy nie ma... Mondkiem jeździłem w benzynie, więc tam do 120 silnika nie było. Tutaj zawsze Ursus musi się przypomnieć, jednak wg mnie pompowtrysk pracuje bardziej warkotliwie niż rozdzielacz. 90/110 konny TDI wydaje się więc cichszy niż 115/130. Sytuacja poprawia się w duzych prędkościach, gdzie 180 benzyną było juz wycie, a TDI jedzie zagłuszony już powietrzem ciętym karoserią ;-). Przy 200 km/h nadal można rozmawiać i...
~bogorski@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
samochód POTWORNIE głośny.Po wyciszeniu go w firmie wyciszającej jest lepiej, lecz wciąż klekocze na wolnych.Poprawiło się w trasie. TU silnik nie huczy jak potępiony,teraz "mieli wiewiórki".Ogólnie brakuje tych mat wygłuszających.Wiem to nie Mesio,ale oczekiwałem więcej.Wyszło "prawie" a to duża różnica. Wyciszyłem jednego aby niedowiarkom i fanom udowodnić różnicę. To działa .Potem wsadzam ich do benzynowca i good bay TDI
~fan club paska !
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
na zimnym silniku w zimie dociera delikatnie mruczenie mojego diesla, lecz mi to naprawde nie przeszkadza, zaden tam klekot, auto jest dobrze wyciszone, w lecie to czuje sie jak w benzyniaku. Jadac na autostradzie 100 km/h. 130 km/h 150 km/h jest tak samo, u mnie robi sie glosno przy 180 dopiero chyba, ale nie na tyle zeby uszy zatykac, rozmawiac da sie jak najbardziej. Jest zadowolony jak najbardziej !
~marti5
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Na zewnątrz słychać że to "traktorek", szczególnie rano zimą jak jest "mocno" zimny, ale wewnątrz zostałem mile rozczarowany - tylko przyjemny dla uszu pomruk TDI i ewentualnie delikatna muzyczka z 8 głośników - jazda tym autem to prawdziwa przyjemność. Dopiero przy dużych prędkościach do wnętrza przedostawał się szum powietrza i warkot silnika.
~Rynkov
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Wyciszenie bardzo dobre.To 160 km/h można prowadzic spokjona rozmowe.Przy wiekszych predkosciach robi sie ciut glosniej ale ogolnie jest bardzo cicho.Nic nie trzeszczy ,zimnego silnika praktycznie nie slychac.Jedynie co denerwuje to taki dziwny dziwek z klimy.Takie bulgotanie,w ASO stwierdzili,ze to normalne.Szkoda,ze tak cicho slychac turbinke;p
~Karol
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
W srodku jest cichutko. W gazetach obsmarowywali Passata za jego głośne pompowtryski ale moim zdaniem to nieprawda. Kumpel ma Lagune common rail 120km i jego zdaniem (moim zresztą też) Laguna jest głośniejsza i do tego pali dużo więcej. Denerwuje mnie jedna rzecz a mianowicie to, że radio samo zwiększa glośność w miarę wzrostu prędkości;(
~Kierowca
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jest wystarczające, chociaż wyciszenie motoru jest niezadowalące. Trochę to burczenie z początku irytuje, zwłaszcza gdzy się przesiadasz z jakiegoś cichego samochodziku - tutaj możesz z początku srodze się rozczarowć, ale po pewenytm czasie już nic nie przeszkadza. Tak może być. Radio z CD i Navi - extra.
~rlocus
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jak na schowany pod maską diesel na pompowtryskiwaczach, samochód wyciszony jest bardzo dobrze. Jednakże można wyczuć lekkie drżenie całego samochodu na niskich obrotach oraz dźwięki na dolnym progu słyszalności przez ludzi tzw. dudnienie. Jednakże jest ono bardzo ciche i raczej nie męczy czy irytuje.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Kombi
7,1
10,7
11,9
~PAt
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jest cichutko jak na diesla... chociaż myślę, że w benzynowym jest pewnie dużo ciszej, no ale sam się na to zdecydowałem, ale na pewno świetnie wyciszona jest praca zawieszenia i szum dochodzący z zewnątrz (powietrze opływające, hałas, itp.) Mogę dać spokojnie 5, pomimo tego że to diesel.
Volkswagen Passat B5 Kombi