Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Kombi

Marian, 10 lat temu
Silnik 1.9 TDI 101KM 74kW
Rok produkcji 2001
Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Dzień dobry Szanownemu Gronu. Kupiłem passata okazyjnie na początku roku 2013 z komisu zajmującego się importem samochodów z niemiec za 15,000 zł i jestem bardzo zadowolony przejechałem już 5 tyś km i moge powiedzieć jedno, passat to nowoczesna limuzyna o sportowym charakterze. Osiągi bardzo dobre a spalanie bardzo małe, samochód po prostu płynie po drodze nie czuć najmniejszego kamienia, kierownica ma wspomaganie i można kręcić jednym palcem, fotele jak sofa miętkie nie czuć zmęczenia, dla mnie dużym plusem są swiatła przeciwmgielne. Auto jest w piękinym niebieskim kolorze i dodatki chromowane powodują ze nie ma osoby ktora nie obejrzy sie za samochodem. Jest to wersja kombi wiec mozna przewiezc lodowke czy pralke. Kupilem je za namową sąsiada bo terz posiada passata i tak jak ja zachwala, zreszta wiadomo marka popularna w polsce u nas nawet sołtys jeździ passatem a sklepowa wolkswagenem ale polo i tez nei narzeka. Jednym słowem auto można kupowac w ciemno i najlepiej z niemiec bo tam sa nizsze przebiegi niz u nas i zawieszenie pracuje jak nowe.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 101KM 74kW [l/100km]

5,7