Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW 1998-2005 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Ja kupiłem mojego od członka rodziny za małe pieniądze. Samochód ma 15 lat, lecz nie czuć tego wewnątrz, jest trwały i solidnie wykonany. Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry, lecz tak jak już mówiłem, do każdego modelu należy podchodzić indywidualnie, żeby nie nadziać się na "pięknego", wypieszczonego wizualnie Passata, w którego jednak włożymy mnóstwo pieniędzy, ponieważ będzie niedomagał technicznie. Sporo handlarzy jedzie...
~Blazej
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Autko komfortowe i wygodne a to niestety kosztuje. Silnik sporo jak na dziesiejsze czasy pali jednak jezeli chodzi o powównanie cena/jakość to zdecydowanie polecam
~piozasty@wp.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Nowy zdecydowanie drogi, ale kilkuletni po dokładnej kalkulacji zdecydowanie wygrywa z innymi markami. Komfort, bezpieczeństwo, dostępność części.
~toshiba4300@interia.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Zakup 3 letniego modelu to był dobry czas. Auto jeszcze jest świeże, mało traci na wartości a marka i model są łatwe do odsprzedania.
~darek GG 2849875
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
PRODUCENT ZYCZY SOBIE WIELE ZA NOWY ALE AUTO KILKULETNIE DOBRZE UTRZYMANE I Z PEWNYCH RAK MOZE BYC STRZAłEM W DZIESIąTKE
~Kubiasty
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Drogie i jak kazdy samochod traci na wartosci Jakosc niemiecka
~Leszek
kupiłem używany (nie bity) za 1/3 ceny sklepowej - uważam że jest to okazja
~jjtop@poczta.onet.pl
kupilem jako uzywany wiec niezle ale nowy to przesada ponad 150 tys zl
~bobst@op.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
troche drogie ale wiesz co masz
Volkswagen Passat B5 Sedan