Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Volkswagen Passat

Najnowsze oceny Volkswagen Passat

~Dex
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Volkswagen Passat B6
Nie jest dobrze, a powiem nawet, że jest źle. Passat B6 to auto ustępujące z pewnością Mondeo 2008, Astrze 2005, Fosusowi 2006, Megane 2005 i wogóle wielu innym. Co prawda ładny, wygodny o ciekawym srodku, ale na tym te zalety kończą się. Kiepsak do bólu jakość wykoanania, dziwne rozwiązania (ręczny na przyciska, czy brak normalnego klucza), a przedewszystkim usterkowość. Zdecydowanie odradzam !!!
~Mariusz
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Volkswagen Passat B6
Po prostu powiem krotko , BOMBA !!!! Naprawde wszystko podoba mi sie w tym aucie i szczerze z pelna odpowiedzialnoscia polecam kazdemu, kto nie moze sie jeszcze zdecydowac jakie auto wybrac ---- PASSAT numer 1 !
~Adam
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Volkswagen Passat B8
Pierwsze wrażenie bardzo dobre, z biegiem czasu niestety pojawia się coraz więcej problemów, na które serwis albo nie chce, albo nie potrafi nic poradzić.
~Jupiter
Variant 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Volkswagen Passat B8
Zaskakująco dobry samochód. Przestronny, wygodny, cichy i taki mało Volkswagenowski.
~szylton
Limousine 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
Volkswagen Passat B8
Ogólnie bardzo fajne auto, bardzo nowoczesne, naszpikowane gadżetami. Jakość materiałów jest bardzo dobra, gorzej ze spasowaniem. Mój egzemplarz gnębią trzaski przy podsufitce, tylne boczki drzwi rezonują przy basowej muzyce nadawanej z Dynaudio. Liczę, że serwis to wyeliminuje.
~conquer
Auto zaskakująco mało awaryjne praktycznie żadnych usterek/ przebieg 135 tyś km
Sedan 2.8 30V 4 Motion 193KM 142kW
Volkswagen Passat B5
auto udane pod wieloma względami i naprawdę super komfortowe. trzyma się drogi jak przyklejone. jak kogoś stać na V6 to polecam. komfort jak w AUDI A6 po 2002 roku
~Bartek
Volkswagen Passat B6
Bardzo solidne i trwałe auto , silnik naprawde dynamiczny i oszczędny.
~MARCEL
Volkswagen Passat B6
AUTO JEST BEZAWARYJNE !!! JA MOIM PASKIEM ZROBIŁEM 100.000TYS ALE FAKTYCZNIE JAK WYDAĆ 40TYS LUB WIĘCEJ TO MUSI BYĆ DOBRZE WYPOSAŻONE !!!
~Ihu
Variant 2.0 TDI 150KM 110kW
Volkswagen Passat B8
Auto w każdym calu bardzo dobre i tego oczekiwałem . Poprzednio jeździłem B7 i dlatego w dalszych opisach porównuję auto do poprzedniej generacji - mam nadzieję , że dla tych co jeżdżą B7 iB6 będą to cenne uwagi. W każdym razie wszystko jest lepsze i tak miało być .
Volkswagen Passat