Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Volkswagen Passat

Najnowsze oceny Volkswagen Passat

~mogę byc wieśniak
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Volkswagen Passat B6
To mój pierwszy Panzerwagen ale zawsze chaciałem mieć bezpieczny samochód wiec kupowałem w ciemno i nie żałuję.
~JAROSŁAW
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Volkswagen Passat B6
WSPANIAŁY SAMOCHÓD JAK DOBRZE SKROJONY GARNITUR SZYBKI OSZCZEDNY BEZAWARYJNY NAWET JAK DLA MNIE JEST ŁADNIEJSZY OD AUDI A4 RADZE KUPIC WERSJE COMFORTLINE LUB HIGHLINE A GWARANTUJE 100% ZADOWOLENIA Z ZAKUPU. PASSAT MNIE BARDZO POZYTYWNIE ZASKOCZYŁ CZYTAJĄC TE NEGATYWNE OPINIE MYSLAŁEM ZE TO BYŁ NAJGORSZY ZAKUP ALE JEDNAK NIE POTWIERDZIŁO SIĘ NIC Z TYCH BZDÓR NA TEMAT AWARYJNOŚCI TYCH AUT CZESTO ODWIEDZAM RODZINE W NIEMCZECH I NIE SŁYSZAŁEM...
~Jupiter
Variant 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Volkswagen Passat B8
Zaskakująco dobry samochód. Przestronny, wygodny, cichy i taki mało Volkswagenowski.
~Dex
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Volkswagen Passat B6
Nie jest dobrze, a powiem nawet, że jest źle. Passat B6 to auto ustępujące z pewnością Mondeo 2008, Astrze 2005, Fosusowi 2006, Megane 2005 i wogóle wielu innym. Co prawda ładny, wygodny o ciekawym srodku, ale na tym te zalety kończą się. Kiepsak do bólu jakość wykoanania, dziwne rozwiązania (ręczny na przyciska, czy brak normalnego klucza), a przedewszystkim usterkowość. Zdecydowanie odradzam !!!
~Eres
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
Volkswagen Passat B7
Kiedy dwa lata temu w salonie usiadłem w Passacie pomyślałem - wow, jaki kawał fajnej, solidnej bryki. Dziś, po kilku miesiącach użytkowania Passata nie jestem już tak przekonany o tej solidności. Po 6000km wnętrze zaczyna skrzypieć i trzeszczeć jak w starej szafie. Strach pomyśleć co będzie po 100.000km. Trzeszczy szklany dach, na nierównościach skrzypi i stuka z okolic podłokietnika, tylnych słupków, bagażnika. Mam czasem wrażenie, że auto...
~Hubert
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Volkswagen Passat B5
Byłoby fajne auto ale niestety trapi je tak wiele przeróżnych wad i usterek ze naprawdę psuje to wszelka przyjemność z eksploatacji tego pojazdu. Sama koncepcja samochodu fajna - przestronny sedan z silnikiem umieszczonym wzdłuż osi samochodu, za te pieniądze otrzymujemy naprawdę kawał samochodu. Nie ma on niestety nic wspólnego z legendarna niemiecka solidnością, ten model jest naprawdę problematyczny. Oszczędny motor jak najbardziej na plus,...
~MarkusWe11
Volkswagen Passat B6
Auto oceniam na 5+ ale zależy jak trafisz Idealny samochód do przemieszczania się z punktu A do B w możliwie szybki wygodny i bezawaryjny sposób! Polecam
~jogi
Volkswagen Passat B6
Auto jest super, kupił bym drugi raz ale zazwyczaj tak nie robie. Auta się nudzą i trzeba je zmieniac na inne. Pewnie pomyśle o zakupie nowej generacji.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat
6,8
8,4
11,1
~alexander111222
Volkswagen Passat B6
Polecam 100% lepszy od avensisa z 2006r 2.0D4d 126KM passat jest lepiej wykonanany i lepsze osiągi większa ekonomika co do awaryjności to avensis wypada nieco lepiej ale biorąc pod uwage cene części Toyoty to szczeże głowa boli!!! Polecam passata!!! Ceny juz spadły wiec można kupiś w dobrej cenie ale radze uważać żeby auto nie miało wymienianej deski jesli po wypadku to bardzo lekkim!!!
Sedan 2.8 30V 4 Motion 193KM 142kW
Volkswagen Passat B5
auto udane pod wieloma względami i naprawdę super komfortowe. trzyma się drogi jak przyklejone. jak kogoś stać na V6 to polecam. komfort jak w AUDI A6 po 2002 roku
Volkswagen Passat