Lista ocen Volkswagen Passat B6 (301) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 499 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Ciasno. Miejsca jest dokładnie tyle samo, co w posiadanym przez teścia młodszym Hyundaiu i30. Dzieci z tyłu w fotelikach siedzą na tyle blisko, że wiecznie mogą znaleść jakąś przyczynę do kłótni. Jeśli byłby to Golf (którego miałem wersja IV), to napisałbym duży w środku. Ponieważ podobno to samochód klasy średniej: to po prostu jest mało miejsca. Bagażnik mały. Nie wiem jak liczą te ponad 600 litrów, ale posiadany przeze mnie C5 ma...
~Krzysztof
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Tutaj PASSAT chyba nie ma konkurencji.Auto jest wewnątrz największe w tej klasie można je spokojnie porównać do aut o klasę większych i chyba też nie miałby się czego powstydzić.Z tyłu ilość miejsca na nogi powala nawet dryblas może wygodnie siedzieć nie ocierając swoimi nogami przedniego fotela.Miejsca nad głowami również jest aż za dużo.Tutaj PASSAT nie ma konkurencji i powiela tylko już na ten temat wyrobioną opinię
~Wojciech
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Miejsca jest dużo zarówno z tyłu jak i z przodu. Jak na tak duży samochód można było jednak uzyskać znacznie lepszy wynik, w trzeciej generacji Passata miejsca było więcej, a rozstaw osi i sam samochód były mniejsze, więc się da. Jest nieco lepiej, niż w innych samochodach z podobnych roczników w podobnej klasie, ale nadal znacznie gorzej, niż w Skodzie Superb.
~Jarek z Wrocławia
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Duża fura, z produ komfortowo dla każdego. Pełna regulacja wszystkiego co potrzeba także na prawdę nie ma się do czego przyczepić. Z tyłu miejsca bardzo dużo. W 3kę dorosłych też się da jechać nawet w długą trasę, chociaż oczywiście miniwan to nie jest. Bagażnik duuuży i ustawny. Dla miłosników jeszcze większych przestrzeni zostaje Superb, jakieś kombi albo miniwany.
~Tatoo
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Tu mogę tylko chwalić. W środku miejsca pod dostatkiem. Z tyłu przepastny kufer z otworem na długie przedmioty. Dla mnie to ważne, chociaż może nie dla mnie ale dla moich nart i znajomych, z którymi jeżdzę tam gdzie tylko nieliczni docierają - w piękne dziewicze tereny narciarskie. Podsumowując można spokojnie się wybrać w 4 osoby na narty bez trumny na dachu.
~raczej nie tylko niemieckie ...
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Z tyłu bardzo dużo miejsca na nogi nawet przy fotelu kierowcy dopasowanym do wysokiego użytkownika, nad głową dużo miejsca. Naprawdę obszerna kabina, choć - trzy osoby nie będą z tyłu podróżowały wygodnie ze względu na szerokie wyprofilowanie dwóch "podstawowych" miejsc na kanapie; jest to jednak jedynie problem osób, które muszą często jechać samochodem w piątkę.
~Piotr
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo wygodne fotele z przodu - niby sportowe, a "4 litery" mieszczą mi się bez problemu i nic mnie nie gniecie (co np w audi jest dla mnie problemem). Z tyłu wielgachna kanapa, na bocznych szybach zasłonki, szeroki podłokietnik z tyłu ze schowkiem, - tylko w najniższym ustawieniu fotela trochę brakuje miejsca na stopy - to chyba jedyna niedogodność
~krzyhco
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Bez szału, ale dla dorosłego faceta za kółkiem (z baaardzo "dorosłym" brzuchem) miejsca jest wystarczająco. Rewelacyjnej wielkości kufer, choć jest tak zbudowany "wlot", że prawie 20 cm ograniczenia z dołu i prawie 5 cm z góry. Większe rzeczy, które gabarytowo zmieściły by się do bagażnika, nie wchodzą przez ten "wlot".
~Arek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Przy moim średnim wzroście 176cm nie narzekam. Zapewne większe osoby też nie mają z tym problemów. Dopiero kierowca przy 190cm może nie skorzystać z maksymalnego podniesienia fotela kierowcy. Z tyłu - przy foteliku dla malucha jest ograniczona przestrzeń dla 2 osób. Generalnie należy uznać, że tył służy do wygodnej podróży dla 2 osób.
~Mariusz
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Bardzo wygodne wnetrze. Bardzo ladowne ,szczegolnie w wersji kombi. Idealny na dalekie i dlugie wyprawy rodzinne. Nawet nie macie pojecia ile mozna w takie auto zapakowac roznych drobiazgow :) Auto sluzylo nam do przeprowadzki 2 razy i uwierzcie mi , ze jakby sie dobrze postarac to i kanape mozna by do srodka zapakowac :)