Lista ocen Volkswagen Passat B6 Sedan (19) - Karoseria

Na liście zabraknie 440 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 2.0 TDI 16V 140KM 103kW
Ja daję 4 ale mój egzemplarz jest bez korozji znaleźć b6 nie zgnite jest bardzo trudne. Prawie każdy albo ma zgnity błotnik przedni o tych pianek beznadziejnych w środku albo drzwi od listwy chromowej lub przy klamkach. Nie wiem jak to jest ale ja mam egzemplarz z Francji i był po stłuczce maska i dwa błotniki były wymienione. Stare blachy były ocynkowane zero korozji.
~Wojciech
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Zabezpieczenie antykorozyjne do najlepszych nie należy, po 14 latach stania głównie w garażu na progach już zaczyna pojawiać się rdza. Wygląd to kwestia gustu, ale słupki i drzwi mogłyby być znacznie cieńsze, co zmniejszyłoby masę i zwiększyło przestrzeń dla pasażerów.
~marcink777
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
przede wszystkim ładne, to był jeden z ładnieszych Passatów prawdziwy przełom w porównaniu do starszych, także zmiana estetyki w kolejnym modelu nie przypadła mi do gustu, Wszystko na miejscu. Wnętrze ładnie wykończone.
~Paweł
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Co tu dużo mówić... jeśli jest cicho to prawie można usłyszeć jak rdza go zżera. Malowałem go już 2 razy, raz wymieniałem wszystkie drzwi a on nadal koroduje. 3 raz już go nie pomaluję.
~Damian
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Malutkie ogniska rdzy przy nadkolach, ten model tak ma, ale wymieniłem nadkola na oryginalne, pomalowane w kolor, koszt - 600zł na allegro i jest super
~kwanga
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
dobra linia, ładna stylizacja, tył inny jak wcześniejsze passaty w b7 powrót do poprzednich wersji jednak nie jest źle daje możliwość do przeróbek LED
~Rooox
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Rdza. W zmęczonych egzemplarzach rdzewieją: nadkola, progi, klapa bagażnika, drzwi, maska.
~Piotr
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Bolączka tego modelu. Szybko pojawia się rdza. Lakier jest pretensjonalnej jakości.
~Piotr
~Rafal
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
W tym egzemplarzu szybko rdzewieją drzwi przy oslonach plastikowych
Volkswagen Passat B6 Sedan