Lista ocen Volkswagen Passat B6 Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW 2007-2010 (28)

~Stach
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta, mam go od nowości. W porównaniu z passatem moja poprzednia Vectra GTS była kopalnią awarii i usterek. Do Passata najbardziej mógłbym się przyczepić, że jest taki... niemiecki i nudny, bez wyglądu i polotu, ale jako auto do użytku na codzień bardzo wygodny i jak na razie raczej bezproblemowy.
~Bodi
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Do modelu byłem uprzedzony - samochód dla emerytów. Trochę tak wygląda, szczególnie tył mało mi się podoba. Ale wrażenia ze środka, szczególnie z jazdy mocno to rekompensują. Jak dla mnie pod względem technicznym jest to samochód taki, jaki powinien być. Zaznaczam, że nie wiem, jak wygląda wersja standardowa i co zawdzięczam dodatkowo płatnym dodatkom - więc sprawdźcie przez zakupem, czy macie to samo :) Bardzo mięciutka skóra...
~Piotr
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Dużo złych opinii można przeczytać o tym samochodzie: że elektryka, że DSG, że olej... Ja mam go od nowości, bez żadnej stłuczki a że nie oszczędzałem na serwisie - odwdzięczył mi się (niemal) bezawaryjną eksploatacją. Mechatronika skrzyni biegów padła po 170 tys km - ale kupując go wiedziałem, że samochód ma taka wadę. Oleju nie dolewam - może dlatego, że trybu sportowego używam sporadycznie? Poza tym - po 9 latach wszystko w nim działa:...
~Misior
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Ogolnie bardzo fajnie. Troche wkurzaja mnie trzeszczace plastyki na naszych wyboistych drogach.
~Piotr_32lata
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Polecam benzyna 1.8 TSI Super osiagi, piekne przemienie i niesamowita frajda z przyspieszania :) (Silnik)
~pavaruso@onet.eu
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Kultura pracy pozostawia trochę do życzenia - jak zimny to dławi się na niskich obrotach, turbodziura jednak wyczuwalna, ale delikatna w porównaniu do diesli. Poza tym super elastyczny. (Silnik)
~Adamsky
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
To był super wybór! Szkoda, że ze względu na konkurencję dla silnika 2,0 VW wycofuje się z 1,8 (zresztą oba silniki mają identyczną konstrukcję) i stosuje dwownsizing
~PieknyPiotrek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Cichy, elastyczny, ciagnie z gory i z dolu, przy tym oszczedny... duza radosc z jazdy (Silnik)
~bkola@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Po obniżkach cen moim zdaniem auto bezkonkurencyjne. Ani mondeo, ani Insignia, ani Accord nie ma w ofercie podobnie dobrego silnika benzynowego o zblizonych parametrach (bezpośredni wtrysk itp. ). A że benzyna tańsza od ropy - co tu wiecej mówić
~Robulo
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Samochód mam od 2 tygodni i jak narazie jest wszystko w porządku. Auto bardzo przestronne, wygodne i rodzinne. Samochód cichy, dynamika zadowalająca.
Volkswagen Passat B6 Sedan