Lista ocen Volkswagen Passat B6 Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW 2007-2010 (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stach
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Dwa chromowane czujniki parkowania na grillu są bublem. Chrom złazi po jednym sezonie, a czujnik jest tak skalibrowany, że zaczyna wtedy widzieć przeszkodę, której nie ma i wyje. Wymieniałem już dwukrotnie, szykuje się trzecia wymiana - tym razem na niechromowany - z nimi takich problemów nie ma. Padła pompka spryskiwaczy reflektorów - wymieniona na gwarancji. Zepsute oświetlenie osłony przeciwsłonecznej - gwarancja. Tyle.
~Coyote
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Czasem po wyłączeniu dźwięku wskakuje inna stgacja radiowa niż była uprzednio nastawiona. Zdarza się, że po umyciu samochodu nie świeci któraś z przednich lamp pozycyjnych, zapala sie kontrolka nakazujaca wymienić (czyt.: zgłosić sie do serwisu) żarówką (bi-ksenony). Po 1 - 2 godz. swiatła działają znowu prawidłowo, więc nie ma z czym jechać do serwisu. Nie rozumiem istoty tej usterki, może ktoś wie.
~pavaruso@onet.eu
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Jakość wykonania przeciętna - w pierwszym tygodniu po odbiorze samochodu z salonu słychać było plastiki w desce rozdzielczej, podłokietnik w tylnej kanapie z bardzo taniego plastiku - takiego pisku nie słyszałem jeszcze w żadnym samochodzie! Ostatnio zaczęła walić tylna półka.. I to wszystko w samochodzie za 100 000 PLN!!!
~Misior
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Wspomnialem juz o skrzypiacym lewarku. Skrzypiala tez klapa od bagaznika. Po przegladzie zostala nasmarowana. Plastyki mimo stosunkowo dobrej jakosci wykonania, troche juz po 35. tys skrzypia na naszych drogach, co moze wkurzac przy tej klasie auta.
~Piotr_32lata
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Jak narazie wszystko ok. Niestety auto mialo stluczke, kobietka w tyl na swiatlach mi wjechala :( Serwis ASO mial klopoty z dobraniem lakieru, ale jakos dali rade :) Czasem krople wody lub rozwalony robal zaslania czujniki parkowania z przodu :)
~Adamsky
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Brak jakichkolwiek awarii. Klocki wymieniłem przy 90 tys. km, przy 100 tys, przepaliła się żarówka postojowa.
~PieknyPiotrek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
obnizylem note bo ma miekie szyby z przodu, latwo sie rysuja zima od skrobania (podobno ekologiczne i dlatego)
~Piotr
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Po 8 latach wyładował mi się akumulatorek w pilocie i okazało się, że nie działa awaryjne otwieranie drzwi
~Andrzej
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
przepalila się żarówka światła doświetlającego zakręty, ale pewnie przyszedł na nią czas.
~Bodi
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Trochę brzęczy wewnątrz w prawych drzwiach od dziur / bruku. Poza tym ok.
Volkswagen Passat B6 Sedan