Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant (127) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 214 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Ciasno. Miejsca jest dokładnie tyle samo, co w posiadanym przez teścia młodszym Hyundaiu i30. Dzieci z tyłu w fotelikach siedzą na tyle blisko, że wiecznie mogą znaleść jakąś przyczynę do kłótni. Jeśli byłby to Golf (którego miałem wersja IV), to napisałbym duży w środku. Ponieważ podobno to samochód klasy średniej: to po prostu jest mało miejsca. Bagażnik mały. Nie wiem jak liczą te ponad 600 litrów, ale posiadany przeze mnie C5 ma...
~Krzysztof
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Tutaj PASSAT chyba nie ma konkurencji.Auto jest wewnątrz największe w tej klasie można je spokojnie porównać do aut o klasę większych i chyba też nie miałby się czego powstydzić.Z tyłu ilość miejsca na nogi powala nawet dryblas może wygodnie siedzieć nie ocierając swoimi nogami przedniego fotela.Miejsca nad głowami również jest aż za dużo.Tutaj PASSAT nie ma konkurencji i powiela tylko już na ten temat wyrobioną opinię
~Mariusz
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Bardzo wygodne wnetrze. Bardzo ladowne ,szczegolnie w wersji kombi. Idealny na dalekie i dlugie wyprawy rodzinne. Nawet nie macie pojecia ile mozna w takie auto zapakowac roznych drobiazgow :) Auto sluzylo nam do przeprowadzki 2 razy i uwierzcie mi , ze jakby sie dobrze postarac to i kanape mozna by do srodka zapakowac :)
~a.strozik@interia.pl
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Przestrzeni aż za dość tak z przodu jak i z tyłu ale gorzej z wsiadaniem osób wysokich. Duży problem mają też prowadzące osoby niskie muszą siedzieć niema przy samej kierownicy by dosięgnąć do pedałów a to poważnie utrudnia manewrowanie (mocno ugięte ręce). Ponieważ jestem średniego wzrostu to moja ocena 4.
~Marcin
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Z tyłu osoby po 185 cm mieszczą sie i jest im bardzo wygodnie - wg mnie bardzo dużo przestrzeni wokół 4 osób. Przy 5 osobach gorzej ale i tak bez narzekania na ból pleców czy zdrętwienie nóg. 1000 km w ciągu jednego dnia nie stanowi problemu, siedzenia śa wygodne , nie za miekie nie za twarde, w sam raz.
~darek
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
porażka. VW raklamuje Passata jako ogromnie wielki - jest to chyba kompleks mniejszości i marzenie do bycia większym - szczególnie jeśli chodzi o miejsce z tyłu. Taki np. Vectra kombi, którą jezdziłem poprzenio była jak statek kosmiczny w porównaniu do tego passata kombi, którego mam teraz
~Rademenes
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Zarówno kierowca jak i pasażerowie mają sporo miejsca, bagażnik chyba największy w swojej klasie ma 603L, spokojnie zapakowałem 4 osobową rodzinę na wakacje na południe Europy - w tym wózek, ponton i łóżeczko turystyczne - czego chcieć więcej !?
~diddy79
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Zaskakująco dużo. Z przodu idealnie, z tyłu więcej niż dosyć, bagażnik ogromny i ustawny. Fotele mogły by być szersze ale przestrzeni na nogi na szerokość i nad głową dla czwórki dorosłych wystarczy. W piątkę jeździć nie polecam ale to normalne w tej klasie.
~Marcin
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Jestem wysoką osobą - bez mała 2 metry. Nie mogę w żaden sposób narzekać na brak miejsca. Siedzę wygodnie i nawet jadąc w podróż z dwoma pasażerami i dwoma psami nikt nie narzekał na niewygodę czy brak miejsca.
~myszyn81
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
Każdy musi to ocenić indywidualnie ale ja mam 190cm wzrostu, ponieważ to automat to mogę się odsunąć bardziej bo mniej używam nóg a miejsca za mną jest bardzo dużo. Kierownica mogłaby sie wyciągać jeszcze ze 3cm
Volkswagen Passat B6 Variant