Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant (133) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 208 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pikularus
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
no i tutaj taki dylemat, auto wyciszone swietnei jesli chodzi o odglosy z zewnatrz, silnika czasem nie slychac a jesli slychac to tyle o ile, nawet przy naprawde duzych predkosciach jest cicho w powyzszych tematach PIĄTKA ale tutaj niestety zaczynamy temat wykonczenia kokpitu, kurcze, lipa! dosc mocno trzeszcza plastiki i w kokpicie i w slupkach bocznych, no no,,, za to naprawde DWÓJA! oj slabo.
~diddy79
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
W środku jest cicho. Bardzo cicho. Zaskakująco cicho. Silnika prawie nie słychać (pomimo że ma wysokie obroty), opony słychać ale mniej niż u konkurencji, szum powietrza słychać ale mniej donośnie. Jest cicho. Bardzo cicho. Zaskakująco cicho. Pod tym względem rewelacja. Do tego naprawdę dobrze grające audio.
~Piotr
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Bardzo dobre. Bez zarzutów. Dopóki jest się w środku, nie słychać rozpaczliwego klekotu silnika. Ale w Polsce jak się okazuje, to szpan (o czym nie wiedziałem, dopóki nie pojechałem za Grójec) mieć taki silnik - aż szkoda że nie mieszkam gdzieś daleko w Polsce.
~Krzysztof
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Autko jest dobrze wyciszone odgłosy szumu wiatru czy opon są małe a odgłos pracy silnika oczywiście zależy od tego w jaki silnik nasze auto jest wyposażone.U mnie było 1.9 TDI więc silnik było słychać wewnątrz aczkolkwiek nie był to hałas dokuczliwy w żadnym razie
~Marek
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
No niestety VW diesle nigdy do najcichszych nie należały ale tutaj już wogóle jest porażka. Przejedźcie sie nowym fiatem bravo i zobaczycie, że różnica jest kolosalna. Fiatowski diesel pracuje miekko nawet na zimno a VW?? klekot. i to ma być ten cud niemieckiej inżynerii?
~Ergon93
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Tutaj od czasu do czasu da znać o sobie jakiś plastik , ale przy normalnie puszczonej muzyce nie słychać tego , jedyne co mnie trapiło to , uderzajaca blaszka z radia która trzaskała na dużych nierównościach , jak się okazało był to napęd z dvd
~myszyn81
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
z zewnątrz jest bardzo dobrze ale trochę denerwują mnie dźwięki wydawane przez samo auto i jego systemy. Non stop coś pyka coś bzyczy coś strzela lub szumi. Mój egzemplarz jest przeładowany wyposażaniem i to jego dźwięki (zmieniarka, dysk twardy)
~Marcin
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
TDI troche klekocze ale wyciszenie jest na najwyższym poziomie. Przy wyższych prędkościach mozna normalnie rozmawiać i nie trzeba krzyczeć. Nie ma żadnego świszczenia dochodzącego z uszczelek, nie ma do czego sie przyczepić.
~maciek
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Doskonale a nawet więcej. W kabinie jest cisza. Nie słychać niczego. Można zapomnieć że silnik pracuje. Niektórym się to podoba a niektórym nie. Daję doskonale chociaż w moich oczach dźwięk silnika jest beznadziejny.
~Marcin
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Ja jestem bardzo zadowolony, kiedy auto stoi na luzie np. na czerwonym świetle - to ma się wrażenie, że auto zgasło. Przy większych prędkościach słychać pracę silnika, ale nie jest to w żaden sposób uciążliwe.
Volkswagen Passat B6 Variant