Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant 2.0 TSI 200KM 147kW 2005-2010 (14)

1,9
~memorial
Variant 2.0 TSI 200KM 147kW
Tragedia. Nie sądziłem że w tak krótkim czasie tak bardzo VW zniszczy ten model. Miałem wcześniej passata b5FL 1.8T i to był ostatni porządny passat! Omawiana b6 jest od nowości w mojej rodzinie. w 2007 kupił go tata z Polskiego salonu. Przez 5 lat zrobił 40tys km. (miał do dyspozycji drugie auto) przez ten czas nic się nie działo, potem samochód przejąłem ja. Gdy dobiłem do 65 tys padł czujnik pompy hamulcowej w aso 600zł z robcizną poza aso...
~Skarabeusz
Variant 2.0 TSI 200KM 147kW
Dobry samochód ale cena trochę zbyt wysoka w stosunku do tego co się dostaje. Z uwagi na cenę kupowałem egzemplarz używany.
2,2
~danielusa
Variant 2.0 TSI 200KM 147kW
chyba niczego ci inzynierowie sie nie naucza a wrecz przeciwnie z modelu na model coraz gozej (Układ jezdny)
2,8
~daniel
Variant 2.0 TSI 200KM 147kW
przylanczam sie do poprzednika bierze olej jest trochwe za glosny (Silnik)
2,4
~daniel usa
Variant 2.0 TSI 200KM 147kW
ciagle branie oleju doprowadz wszystkich do szalu okazalo sie ostatnio ze to nie pierscienie tylko wada fabryczna pozatym mialem juz wymieniana pompe (Silnik)
~Grzegorz
Variant 2.0 TSI 200KM 147kW
Auto posiadam od nowości i przyznam że jestem naprawdę zadowolony. Nie było żadnych poważnych usterek. Passat jeździ jak szalony. Pali w miarę normalnie jak na taką moc. Chociaż teraz myślę o zakupie diesla. Dla tych co się obawiają tego auta myślę że nie ma czego. Warto je kupić. Warto też poszukać egzemplarza z pewnego źródła z udokumentowanym przebiegiem.
~daviidus
SUPER fura
~Łukasz
Variant 2.0 TSI 200KM 147kW
Jestem bardzo zadowolony. Najwięcej radości daje silnik o mocy aż 200 KM. Jest czym jechać. Spalanie również nie jest tragiczne.
~popo150
Variant 2.0 TSI 200KM 147kW
wszystko super jest tylko ten silnik bierze troche olej..ok 100g /1000 km ...czy wam tez tak sie zdarza????prosze o opinie (Silnik)
~Marek
Volkswagen Passat B6 Variant