Lista ocen Volkswagen Passat B7 Limousine (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baka1408
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Nie można się tu do niczego przyczepić. Widoczność jest doskonała, zarówno słupki, szyby jak i pozycja za kierownicą pozwalają na dokładną obserwację otoczenia. Z przodu maska nie jest przesadnie długa, łatwo wyczuć gdzie samochód się kończy podczas parkowania. Widoczność do tyłu standardowa jak to w sedanie - przy parkowaniu ciężko ocenić odległość (kwestia przyzwyczajenia), ale ścięcie szyby pozwala również na pełną widoczność sytuacji za...
~baka1408
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Mogę z czystym sumieniem dać maksymalną notę w tej kategorii. Widoczność moim zdaniem lepsza niż w dużo mniejszym (obecnie również posiadanym) Hyundaiu I30 kombi. Miałem okazje jeździć Oplem Insignią i różnica jest ogromna. W Insygni nie widać praktycznie nic z tyłu, a widoczność w lusterkach jest bardzo ograniczona, tutaj wszystko widać jak na dłoni, nie zdarzyło mi się jeszcze żeby jakiś samochód znalazł się w martwej strefie lusterek. Co do...
~art8000
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Musze przyznac,ze to jedyny samochod ,ktory zaskoczyl mnie tak pozytywnie czujnikami parkowania,czujniki wykrywaja totalnie wszystko,wiec mozna smialo na nich polegac,przez to parkowanie jest bajecznie proste.Widocznosc tez jest super
~garry
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Mam wersje z czujnikami cofania z przodu i tylu.Parkuje sie komfortowo do tego duzy promien skrentu kol ulatwia manewrowanie.Mam tez standarowe automatycznie przyciemniane lusterko wewnetrzne i boczne.Nie ma czego sie czepic
~algernon
Limousine 1.4 TSI BlueMotion 160KM 118kW
Do przodu ok, przy czym relatywnie nisko osadzone jest lusterko wsteczne, co powoduje przy skręcaniu chwilowe zaniki pola widzenia. Do tyłu, jak na sedana, bardzo dobrze. Konkretne lustra boczne dużo dają plus oczywiście czujniki.
~joszu
Limousine 1.8 TSI 160KM 118kW
Widoczność do przodu i na boki jest bardzo dobra. Niestety do tyłu nie widać za wiele. Problem ten jest eliminowany przez kamerę cofania która jest bardzo dobra i przemyślana. Bardzo dobre widoczność w lusterkach.
~Pawełradom
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Dobrze wszystko widać, widoczność może trochę ograniczać roleta na tylnej szybie. Fajnym gadżetem jest kamera która ukryta jest w znaczku i uaktywnia się podczas wrzucania wstecznego jest ok.
~Alexy
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Cofając słupek C czasem wydaje się zbyt duży. Parktronic raz mnie zawiódł i delikatnie porysowałem zderzak. Wolne cofanie wskazane jak wszędzie ;)
~Zbyszek
Limousine 1.4 TSI 160KM 118kW
WIDOCZNOSC DOBRA ALE NA LEWYM FOTELU JAK KTOS SIEDZI TROCHE ZASŁANIA WIDOCZNOSC Z LEWEJ STRONY PRZY WYJEZDZIE
~cyryl
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Widoczność jako taka z kabiny jest OK. Ocena "doskonale" jest za reflektory ksenonowe, skrętne. Absolutnie rewelacyjne.
Volkswagen Passat B7 Limousine