Lista ocen Volkswagen Passat B7 Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW 2010-2014 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baka1408
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Miejsca jest wszędzie pod dostatkiem - kierowca może podróżować na prawdę bardzo komfortowo, mając nie tylko dużo miejsca na nogi, ale również przestrzeń nad głową oraz duży dystans odzzielający go od pasażera siedzącego obok. Jednocześnie Passat nie posiada bardzo wysokiej konsoli środkowej (jak np. w Oplu Insignia), co optycznie nie przytłacza kierowcy i daje jeszcze więcej miejsca na podłokietniku. Sam podłokietnik mógłby być szerszy, bo...
~baka1408
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Tutaj również jestem bardzo zadowolony. Przestrzeni dla kierowcy jest na prawdę bardzo dużo, nawet jak dla 'dużego' wymiarami kierowcy (mam 1.90 i ważę około 100kg). Ciężko właściwie znaleźć jakiś element który ograniczał by nasze ruchy wewnątrz samochodu. Jeździłem już wieloma samochodami różnych klas, ten Passat jednak jest z nich wszystkich najbardziej przestronny.
~Tra
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Miejsca jest wystarczająco, ale oczekiwałem trochę więcej od tej klasy. Pasażerowie z tyłu to jednak inna bajka. Jak sam usiadłem z tyłu to wytrzymałem 200km i się zamieniłem z kolegą. Jak dla mnie za mało, a mam 182cm czyli standard.
~art8000
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Auto jest stworzone dla 4 pasazerow i wszyscy maja duzy komfort podrozowania,Niec dodac ,nic ujac,Jak kierowca robilem odcinki po 500 km i wysiadalem z auta niezmeczny,moglbym spokojnie drugie 500 km zrobic
~E- dog
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu jest wystarczająco miejsca. Przy moim wzroście (185cm) jak ustawie fotel kierowcy pod siebie to z tyłu mogę jeszcze spokojnie usiąść. Bagażnik za mały.
~PassatB7
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Jest dobrze. Przednie sportowe fotele podowuja ,ze wchodzac czy wychodząc z samochu ocieramy sie o bok fotele przecierajac z czasem tapicerke. Poza tym komfortowo
~cyryl
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
"Doskonale" to ma Skoda Superb :) - mam porównanie (a ściślej dziecko ma - narzeka, że w Passacie ciasno ;).
~LuCat
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Nie brakuje miejsca ani z tyłu ani z przodu. No i te fotele - można przejechać tysiąc kilometrów nie czując zmęczenia
~bardamu
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
z przodu podkurczone kolana jako pasażer, gdy z tyłu siedzi VIP
~garry
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Jest komfortowo i wygodnie-co mam dodac,Wkoncu limuzyna
Volkswagen Passat B7 Limousine