Lista ocen Volkswagen Passat B7 Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW 2010-2014 (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baka1408
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Nie można się tu do niczego przyczepić. Widoczność jest doskonała, zarówno słupki, szyby jak i pozycja za kierownicą pozwalają na dokładną obserwację otoczenia. Z przodu maska nie jest przesadnie długa, łatwo wyczuć gdzie samochód się kończy podczas parkowania. Widoczność do tyłu standardowa jak to w sedanie - przy parkowaniu ciężko ocenić odległość (kwestia przyzwyczajenia), ale ścięcie szyby pozwala również na pełną widoczność sytuacji za...
~baka1408
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Mogę z czystym sumieniem dać maksymalną notę w tej kategorii. Widoczność moim zdaniem lepsza niż w dużo mniejszym (obecnie również posiadanym) Hyundaiu I30 kombi. Miałem okazje jeździć Oplem Insignią i różnica jest ogromna. W Insygni nie widać praktycznie nic z tyłu, a widoczność w lusterkach jest bardzo ograniczona, tutaj wszystko widać jak na dłoni, nie zdarzyło mi się jeszcze żeby jakiś samochód znalazł się w martwej strefie lusterek. Co do...
~art8000
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Musze przyznac,ze to jedyny samochod ,ktory zaskoczyl mnie tak pozytywnie czujnikami parkowania,czujniki wykrywaja totalnie wszystko,wiec mozna smialo na nich polegac,przez to parkowanie jest bajecznie proste.Widocznosc tez jest super
~garry
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Mam wersje z czujnikami cofania z przodu i tylu.Parkuje sie komfortowo do tego duzy promien skrentu kol ulatwia manewrowanie.Mam tez standarowe automatycznie przyciemniane lusterko wewnetrzne i boczne.Nie ma czego sie czepic
~cyryl
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Widoczność jako taka z kabiny jest OK. Ocena "doskonale" jest za reflektory ksenonowe, skrętne. Absolutnie rewelacyjne.
~Tra
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Fatalne miejsce na słupek środkowy, ciągle mi przeszkadza. Zupełnie jakby był za bardzo do przodu.
~LuCat
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Nie da się tej kategorii źle ocenić - szyby są spore a czujniki parkowania robią resztę roboty
~Wojciech
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Mam czujniki parkowania na całe szczęście inaczej można tyłem zaliczyć zahaczenie o przeszkody
~PassatB7
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Dość duzy samochod.Nie ma jakiś szczególnych wad ktore ograniczają widoczność
~Passatb7
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Nie ma czego sie czepić, Czujniki parkowania super wymierzone
Volkswagen Passat B7 Limousine