Lista ocen Volkswagen Passat B8 (10)

~Bartosz
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Auto jest tak dobrze wykonane że może wydawać się nudne. Bardzo dobrze zaprojektowany pod względem masy sam silnik względem poprzednika to minus 20kg. Auto bardzo ekonomiczne i z czystym sumieniem godne polecenia zrobiłem nim w rok 44tys km jako osoba prywatna. Ostatnie 4tys. km to średnia 5,3l . Problem stanowi serwis Polski ponieważ auto już w salonie ma zamontowane niewłaściwe opony co wpływa na ich zużycie troszkę przedwcześnie.
~Mariusz Olsztyn
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Fajne, pakowne auto, dużo miejsca nawet dla cztero osobowej rodziny. Totalnie bezproblemowe auto. Mimo ze mialem juz w zyciu 12 aut, w tym rownież 4 nowe, ten z pewnoscią był najlepszym autem jakie miałem. Kupujac go balem się tego silnika 1.4, że bedzie za słaby, a ten system ACT bedzie źródłem problemow. Jak sie okazało zupelnie niepotrzebnie. Oddajac go po leasingu na prawde mialem smuteczek. Zajebiste auto.
~Mariusz Olsztyn
4,1
~lukrak
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Bardzo fajny, godny polecenia samochód. Ważne aby dobrać odpowiedni do potrzeb silnik. Długie częste jazdy autostradą - koniecznie TDI. Za to cisza i komfort jazdy w silnikach benzynowych jest bezcenna :)
~Waldus822
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Bardzo oszczędny, dynamiczny i jak na silnik 1,4 ładnie brzmi (Silnik)
~Michał
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Fajne autko szczególnie z automatem DSG. Super sprawa automatyczne wycinające światła drogowe i aktywny tempomat. Bardzo wygodny dla kierowcy ( dużo bardziej niż np. mondeo), dobrze wykończony przy użyciu przyjemnych materiałów. Stosunek cena/jakość na + wobec konkurencji ( rozważałem też superb ale po doposażeniu cena min wyższa os passata)
~Artur
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Ogólna ocena bardzo dobra. Mój passat jest w wersji HIGHLINE i naprawdę prezentuje się świetnie. Wersja HIGHLINE jest dużo ładniejsza od zwykłego passata. Kosztuje więcej ale uważam ze warto dopłacić. Po kilku dieslach przesiadka na benzynę na bardzo duży plus
3,2
~H. Ron
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Właściciele Passatów powiadają zawsze cos trzeba w aucie zrobić , naprawić itp, nie myślałem ze to trzeba brać dosłownie . 5 lat i tyle usterek reklamacji co suma moich poprzedni usterek w wszystkich autach ( 6 szt ) nigdy nie była taka wysoka jak w Passacie b8 . Koszmarne auto to moje zdanie .
~Tomasz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Przy ruszaniu czasami pojawiały się szmery ... wymienili całe sprzęgło na gw. I jest ok. (Silnik)
~Bogusław
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Nie zbiera się jak należy. Dusi się przy wolnej jeździe. Ociężały start. Bardzo duże spalanie. (Silnik)