Lista ocen Volkswagen Passat B8 (7)

~rafal
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Fajne auto, dobrze wykończone w mojej wersji uważam że lepiej wykończone niż nie jedno audi, niestety trzeba przyznać że bagażnik mógłby być większy ale to chyba tylko takie odczucie jak się człowiek przesiada z kombi do sedana. Lakier no cóż to mogło by być lepsze jednak nie spotkałem auta które pod względem lakieru było by lepsze, muszę zrobić mu powłokę ceramiczną żeby tak się nie rysował. Silnika świetnie sobie radzi, fajnie zestrojony ze...
~zzr600
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Auto dynamiczne i oszczędne, najsłabszy punkt to brak płynności działania skrzyni DSG7 oraz ospały system start/stop
~Wielik
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Dopiero po zamówieniu samochodu miałem okazję zapoznać się z treścią forum VW i przeczytać historie użytkowników VW B8... Gdybym to zrobił przed zakupem, to pewnie jeździłbym innym autem, ale ... po pierwszym roku użytkowania mogę śmiało napisać, że to bardzo dobre auto.
~Krystian
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Auto posiadam od nowości. Generalnie jestem zadowolony. Zdarza się że przednie zawieszenie skrzypi, w środku też już słychać "zmęczone plastiki". Analizując jednak sytuacje rynkową dalej nie ma odpowiednika który mógł by go zastąpić. Przynajmniej jako auto do pracy ;)
~Grzegorz
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Całkowicie inny, zbudowany z duchem czasu. Już mnie nie dziwi , że wygrywa testy.
~TM
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Super - gdybym miał pewność, że wytrzyma 300 tys. km - to wówczas "cudo" (Silnik)
~Bakakaj
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Bardzo dobry samochód a z tym silnikiem, wręcz, genialny.