Oceny Volkswagen Passat B8 Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW 2015-2018

Volkswagen Passat B8 Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B8 Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW 2015-2018

~Mariusz Olsztyn
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Fajne, pakowne auto, dużo miejsca nawet dla cztero osobowej rodziny. Totalnie bezproblemowe auto. Mimo ze mialem juz w zyciu 12 aut, w tym rownież 4 nowe, ten z pewnoscią był najlepszym autem jakie miałem. Kupujac go balem się tego silnika 1.4, że bedzie za słaby, a ten system ACT bedzie źródłem problemow. Jak sie okazało zupelnie niepotrzebnie. Oddajac go po leasingu na prawde mialem smuteczek. Zajebiste auto.
~Mariusz Olsztyn
~Michał
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Fajne autko szczególnie z automatem DSG. Super sprawa automatyczne wycinające światła drogowe i aktywny tempomat. Bardzo wygodny dla kierowcy ( dużo bardziej niż np. mondeo), dobrze wykończony przy użyciu przyjemnych materiałów. Stosunek cena/jakość na + wobec konkurencji ( rozważałem też superb ale po doposażeniu cena min wyższa os passata)
~Tomasz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Przy ruszaniu czasami pojawiały się szmery ... wymienili całe sprzęgło na gw. I jest ok. (Silnik)
~Bogusław
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Nie zbiera się jak należy. Dusi się przy wolnej jeździe. Ociężały start. Bardzo duże spalanie. (Silnik)
Volkswagen Passat B8 Variant