Oceny Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW 2015-2019

Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW 2015-2019 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW 2015-2019

2,5
~VW B8
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Na wstępie posiadam cztery szt. Passata B8 190TDI Co mnie spotkało podczas czteroletniego okresu . Skrzynia usterka mechatroniki ( w jednym aucie DSG do wymiany ) , Sprzęgło ( w jednym przy 47 w drugim przy 77 tyś km wymienione ) Utleniające się chromowania ( wszystkie auta i to kilkukrotnie ) . Discovery Media zawieszają ( wszystkie auta } Dcc wali ( jedno auto ma z nim ) na nierównościach ( wymienione przy przebiegu zaledwie 52...
~Marcin
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Moja ocena to czwórka z dużym plusem. Auto kupione z symbolicznym przebiegiem a już niestety ma trochę nalatane. Z uwagi na to, że szukam teraz nowego auta - moja opinia będzie bardzo obiektywna. Zacznę od tego, że jak go zobaczyłem to nie byłem zbytnio zachwycony...po prostu zakup zdroworozsądkowy. Zresztą Passat w tdi ehhh. moje pierwsze wrażenie bardzo szybko minęło. Przede wszystkim wyposażenie: Highline, komfort jazdy (siedzenia...
~Kris710
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Porównując VW Passat B8 do poprzednich posiadanych aut, uwagę zwraca takie jego skomponowanie, by należał do ścisłej czołówki w każdym ocenianym elemencie. W żadnym z nich nie jest mistrzem ale każdemu depcze po piętach. Postaram się zwrócić uwagę głównie na te rzeczy, które przeszkadzają mi jako kierowcy ale także te, które ułatwiają mi życie
2,9
~Er55
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Usterkowe , słabo wyciszone , przeciętnie się prowadzące ale za to drogie w zakupie .
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Nie żałuję kupna , jeżdżę różnymi atutami w pracy . Za 70 tysięcy stosunek cana jakoś wyposażenie i zadowolenie najlepsze.
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
6,7
~Bartek
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Naprawdę jeżdżąc różnymi atutami, nie żałuję wyboru.
~Tomek
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Generalnie dobry samochód, ale ma jedną poważną wadę a mianowicie beznadziejny serwis / Plichta Gdańsk/
3,6
~Driver
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Ładny, wygodny, przestrzenny i na tym koniec plusów.
Volkswagen Passat B8 Variant