Lista ocen Volkswagen Phaeton (9) - Karoseria

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LinkServiceLtd
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Aluminium i ocynk , no ok wszystko fajnie , już miałem z tym do czynienia , i tak wydaje się to nie do zniszczenia ale jednak ma to słaby punkt ! Mianowicie aluminium się utlenia ! I czasami jak widać takie dziwne bąble to właśnie jest efekt utleniającego się aluminium ! Reszta tak naorawde bez zastrzeżeń , znów porównanie do audi a8 i chyba to wkaciwy kierunek .
~jacek
Sedan 3.0 TDI 225KM 165kW
tu trochę lipa, ale nie sama karoseria jest problemem, ale aluminiowe wstawki wszędzie w aucie. Alu się utlenia i wszędzie zaczynają wychodzić te szpetne bąble, z którymi nie wiadomo co zrobić
~Gabriel
Sedan 3.0 TDI 235KM 173kW
Karoseria wierzchnia jest przeważnie z aluminium i odparza się czasem. U mnie w dwóch punktach się odparzyła, trzeba dać do lakiernika. Poza tym ok. Nie rdzewieje.
~jacek_ostalczyk
Sedan 4.2 i V8 40V 335KM 246kW
wg mnie ladna zstonowana i nierzucajaca sie w oczy.zbyt podobny do passata co obniza prestiz ale kabina przestronna i genialne fotele exclusive
Sedan 3.0TDI-CR V6 DPF 4Motion Tiptronic 240KM 177kW
Aluminium i plastyk zero korozji lakier 190 mikronów bardzo solidna warstwa lakieru
~Jacek
Sedan 3.0TDI-CR V6 DPF 4Motion Tiptronic 240KM 177kW
nic nie trzeszczy , a podwójne szyby zapewniają ciszę i spokój
~DTR-LS
Sedan 4.2 i V8 40V 335KM 246kW