Lista ocen Volkswagen Phaeton (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sedan 4.2 i V8 40V 335KM 246kW
Auto, którym jeżdżę jest wersją przedłużoną. Nie ma mowy o braku miejsca dla kogokolwiek bez względu na wzrost pasażerów. Sam mam prawie 190 cm wzrostu i na miejscu za kierowcą mogę się rozłożyć do spokojnego snu lub leniwej podróży.
~Gabriel
Sedan 3.0 TDI 235KM 173kW
Bardzo dużo jej jest. W innych autach dotykają się łokciami ludzie, a tutaj nie. Z tylu jest dużo miejsca, pasażerowie maja luz. Ja jestem wysoki dość (ponad 190) i nie dotykam głową dachu.
~krzysztofwiech7@wp.pl
Sedan 3.2 V6 241KM 177kW
jak w limuzynie ze snów...bardzo wygodne, ogromna ilość miejsca nawet dla rosłych użytkowników, chińczyk się zgubi, a zanim się odnajdzie zrobi 2 pary skarpetek:-)(tymi małymi rączkami)...
~LinkServiceLtd
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Mam 190cm i w każdym normalnym aucie osobowym mam z tym problem , wiec w takim aucie nic tylko ustawić fotel odpowiednio i włączyć masaż , naorawde bardzo dobrze .
~gandy
Sedan 3.2 V6 241KM 177kW
Dziwne, ale trochę mi w nim ciasno !!!! Z przodu winny jest chyba bardzo szeroki panel środkowy,a z tyłu z koli niski dach,ale na 4,5 zasługuje
~Piter80
Sedan 3.0 TDI 235KM 173kW
Posiadam krótką wersję ale czwórka koszykarzy wraz ze mną po środku tylnej kanapy wygodnie przejedziemy długą trasę
Sedan 3.0TDI-CR V6 DPF 4Motion Tiptronic 240KM 177kW
Przestronne wnętrze fotel komfort regulowane w 16 pozycji i do tego masaże rewelacja poprostu
Dziennik kosztów dla Volkswagen Phaeton
11,0
15,3
~Starless
Sedan 3.0TDI-CR V6 DPF 4Motion Tiptronic 240KM 177kW
Maksymalnie co może być w aucie. Pierwsze moje auto , w którym nie stukam się łokciami z pasażerem!