Lista ocen Volkswagen Phaeton (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sedan 4.2 i V8 40V 335KM 246kW
Tutaj nie ma żadnej dyskusji. Nigdy nie spotkałem się z czymś podobnym. Niezależna wentylacja postojowa (zasilana bateriami w solar-dachu), ogrzewanie postojowe, klimatyzacja na cztery strefy i to bezwiewna, ogrzewanie i wentylowanie każdej szyby z osobna, ogrzewanie i wentylacja foteli i to zarówno z przodu, jak i z tyłu, podgrzewana kierownica. Potrzeba czegoś więcej?
~Starless
Sedan 3.0TDI-CR V6 DPF 4Motion Tiptronic 240KM 177kW
Flawless AC- podobno najlepsza w samochodowym świecie, i to się naprawdę czuje , w bardzo wilgotny dzień, w ulewny deszcz, ani śladu pary w aucie. Nie do wiary! Mam fotele z ogrzewaniem , chłodzeniem, masażami i pamięcią 18-położeń- super komfortowe.
~BigBoy
Sedan 6.0 W12 48V 420KM 309kW
Klimatyzacja tzw \"beznawiewowa\" (czyli nie gwizda nam po oczach) jest rewelacyjna. Auto szybko się chłodzi, szybko nagrzewa a to wszystko przy dość cichym wiatraku. Klima 4ro strefowa, z możliwością łatwego ustawiania centralnego jest po prostu super.
~Gabriel
Sedan 3.0 TDI 235KM 173kW
Nie jeździłem autem z lepszą wentylacją. Tam jest wszystko, co sobie można wyobrazić. Ogrzewanie, ziębienie, wszystko. Można jeździć bardzo szybko w upalny dzień i ziębi.
~Limuzyna od zawsze
Sedan 3.2 V6 241KM 177kW
Super w lato 2-3 minuty i autko jest schłodzone jak piwko z lodówki ale zauważyłem, że poniżej -15 ciężko i długo się nagrzewa dodam,że w Audi był ten sam problem.
~kamyk 1364
Sedan 3.0 TDI 235KM 173kW
System jest po prostu rewelacyjny z jednym mankamentem stosunkowo długo się nagrzewa więc posiadane ogrzewanie postojowe często zdaje egzamin.
~damian.zalewski.pl@neostrada.pl
Sedan 4.2 i V8 40V 335KM 246kW
układ klimatyzacji jest nie słyszalny podczas pracy i nie generuje przeciągów, ale najlepsze jest to że za żadna cenę nie pozwala do zaparowanie szyb!!
Sedan 3.0TDI-CR V6 DPF 4Motion Tiptronic 240KM 177kW
Wentylacja beznawiewowa nie czuć jakich kolejek podmuchow A kratki wentylacji są zamaskowane i Webasto robi świetną robotę zimą.