Lista ocen Volkswagen Phaeton (29) - Widoczność

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sedan 4.2 i V8 40V 335KM 246kW
Widoczność jest jak najbardziej w porządku. Jedyne, na co mogę ponarzekać to dość niska szyba czołowa. By się przydało ją ulokować odrobinę wyżej, ale to by pewnie popsuło wygląd tego auta. Pozostaje mi wychylać się na skrzyżowaniach w oczekiwaniu na zielone światło.
~Saiien
Sedan 3.0 TDI 225KM 165kW
Rewelacja, ponoć dyrektor VW, który wprowadził projekt Phaetona na salony, powiedział, że auto ma mieć taką wentylację, że jak zacznie czajnik z wodą wrzeć to na szybach ma nie być pary.
~Starless
Sedan 3.0TDI-CR V6 DPF 4Motion Tiptronic 240KM 177kW
Kocham sedany, i nienawidzę SUV/SAV ów, więc widoczność dla mnie jest b. dobra, choć auto długie/szerokie i przy parkowaniu warto się rozglądać. Kamera cofania i 8 czujników b. pomaga.
~irek
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Do przodu, szczególnie na boki przeszkadza ogromny słupek, ale są czujniki. Przy cofaniu w takim dużym aucie występuje zawsze nutka niepewności i tu znów czujniki przychodzą w sukurs.
~LinkServiceLtd
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Ogółem nie narzekam , jestem dość wysoki i nie mam z niczym problemu , widać wszysyko i nic mi tego nie utrudnia .
~BigBoy
Sedan 6.0 W12 48V 420KM 309kW
Widoczność dobra, czujniki przód i tył pomagają, ale w deszczu, czy śniegu się wyłączają. Są zbyt wrażliwe na wodę.
~kamyk 1364
Sedan 3.0 TDI 235KM 173kW
Widoczność no cóż trudno od takiej limuzyny oczekiwać widoczności jak w SUV-ie ale dzięki czujnikom jest przyzwoicie
~Piter80
Sedan 3.0 TDI 235KM 173kW
Zawieszenie pneumatyczne swoje robi,możliwość indywidualnych ustawień wysokości i twardości zawieszenia
~Pawel
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Może doskonała nie jest, ale idealnie działający parktronic pozwala zaparkować dosłownie w każdych warunkach.
~Limuzyna od zawsze
Sedan 3.2 V6 241KM 177kW
Super. Wielkie szyby i cała masa czujników pomaga w jeździe i parkowaniu. Bezproblemowo.