Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 54KM 40kW 2001-2008 (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Widoczność jest bardzo dobra. Lusterka są odpowiedniej wielkości. Manewrowanie nie sprawia najmniejszych kłopotów. Jedna gwiazdka mniej, bo nie rozumiem jak w samochodzie z 2003 roku, może nie być regulacji wysokości fotela.
~maro
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jak na tak male auto widoczonsc bardzo graniczona-zwlaszcza cofanie.W Mitsubishi mialem duze lusterka,w polowce sa jak dal mnie za male,ciezko mi okreslic dystans.Mysle,ze to kwestia wprawy
~Marcin
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Przedni lewy słupek trochę przeszkadza, ale muszą być grube bo dzięki temu to taki niemiecki czołg. (Przekonałem się kiedyś przy porządnej stłuczce - dość silne uderzenie boczne, nikomu nic się nie stało).
~Kujaw
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Moim zdaniem widoczność znacznie pogarszają szerokie słupki zarówno z tyłu, jak i z przodu. Ale to cena za bezpieczeństwo bierne. Nie widać też maski samochodu, co utrudnia manewry.
~linda
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jak na takie male auto to jest przecietnie,bardzo ciezko mi sie tym autem cofa.Poprzednie jezdzielem duzym kombi i caofalo mi sie o niebo lepiej.
~Joanna
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Widoczność całkiem w porządku, jednak z pozycji kierowcy słupek od przedniej szyby załania czasami drogę, za to odejmuje gwiadkę.
~kamil_mróz
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Świetna duże przeszklenia, niewielkie słupki duże lusterka, to wszystko co sprawia że czuje się bezpiecznie
~magi
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jak dla mnie troche sa za male lusterka poza tym widocznosc do tylu zbyt ograniczona jak na tak maly samochod
~Magda
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Widoczność uważam na jak najbardziej dobra przynajmniej w 5 drzwiowej wersji.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
7,3
~Janek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Dobra widoczność do przodu i na boki. Do tyłu już nienajlepiej.
Volkswagen Polo IV Hatchback